ارسال گل به تهران - تاج گل

ارسال گل به تهران

تلفن فروش : 09120360667

باکس گل چوبی، فلزی و شیشه ای یا پلکسی از جمله انتخاب های عالی برای مناسبت های مختلف می باشد که می توان از آن همزمان به عنوان جعبه کادو نیز استفاده کرد. برخی از این جعبه ها دارای درب و قفل بوده و به همین دلیل می توان هدیه هایتان در کنار گل هایی فوق العاده زیبا قرار دهید و قطعا جلوه بهتری خواهد داشت. گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه هر آنچه که باید درباره جعبه گل، انواع و قیمت و نحوه خرید آنها را بررسی خواهد کرد.

ارسال تاج گل به تهران

یکی از رایج ترین سفارشات گل، تاج های مختلفی می باشند که برای افتتاحیه، ترحیم و ختم و نمایشگاه و غیره استفاده میشوند. ارسال گل به تهران و به طور کلی این قبیل سفارشات چند مزیت مهم را برای خریدار به همراه دارد که عبارتند از:

 • ارسال رایگان به هر نقطه از تهران و کاهش هزینه های جا به جایی و مراجعه حضوری به گل فروشی
 • استفاده از گل های با کیفیت روز به دلیل قرار گرفتن مجموعه تاج گل در بازار گل محلاتی
 • ثبت سفارش و دریافت آن در کمترین زمان به دلیل عدم نیاز به مراجعه حضوری و تحمل ترافیک های سرسام آور
 • حفظ ظاهر تاج و جلوگیری از شکستن پایه به دلیل نداشتن مهارت کافی در حمل آنها
 • ارسال در کمترین زمان برای تمام سفارشات جزئی و عمده با قیمت مناسب

علاوه بر موارد فوق، تنوع در طرح و مدل تاج های مورد نظر بسیار زیاد بوده و چیدمان های دلخواه مشتری نیز قابل اجرا می باشند. علاوه براین، امکان ارسال به صورت عمده و جزئی بدون محدودیت در تعداد وجود دارد.

ارسال گل به تهران - تاج گل

ارسال دسته گل به تهران

تفاوتی ندارد که قصد خرید دسته گل خواستگاری را داشته باشید یا برای عرض تبریک از آنها استفاده می کنید، در هر صورت بدون مراجعه حضوری می توانید سفارش خود را ثبت و آن را درب منزل تحویل بگیرید. به دلیل تنوع بسیار زیاد در دسته گل ها و تفاوت هایی که در ظاهر آنها بر اساس مناسبت مورد نظر وجود دارد، چند نکته را در زمان سفارش آنها مد نظر داشته باشید:

 • زیبایی تنها ملاک در انتخاب طرح و مدل دسته گل نیست و باید به معنا و مفهوم گل ها و تناسب آن با مناسبت مورد نظر توجه داشته باشید. به عنوان مثال، در سفارش ارسال دسته گل ترحیم به تهران باید توجه کنید که گل های رز قرمز نمی توانند انتخاب مناسبی باشند. در مقابل، برای مراسم خواستگاری استفاده از گلایل کاملا اشتباه است، حتی اگر جلوه دسته گل را زیبا کند.
 • تمام سفارشات گل در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد شد، اما برای برنامه ریزی ایده آل بهتر است سفارش خود را چند روز قبل از تاریخ مورد نظر ثبت کنید.

گروه گل فروشی آنلاین تاج گل برای این قبیل سفارشات چند مزیت دارد که عبارتند از:

 • عدم محدودیت در نوع و تعداد گل ها و دسترسی به بهترین و با طراوت ترین گل های روز و استفاده از آنها در تمام سفارشات
 • عدم محدودیت در اجرای طرح و مدل درخواستی توسط مشتری و ارائه مدل های فانتزی و رسمی و لوکس و شیک
 • استفاده از کاورهای لوکس و لاکچری در طرح و مدل و جنس های مختلف با توجه به نوع گل و مناسب مورد نظر
 • ارسال دسته گل به تهران در تمام روزهای سال با حفظ کیفیت
 • ارسال رایگان تمام سفارشات به هر نقطه از تهران و کرج در کمترین زمان
ارسال گل به تهران - تاج گل

ارسال سبد گل به تهران

از دیگر نمونه های بسیار پرطرفدار برای ارائه گل می توان به سبد اشاره کرد که در مناسبت های مختلف استفاده میشوند. مجموعه تاج گل تنوع بسیار بالایی در جنس و طرح و مدل سبدها ارائه داده و در اندازه های مختلف قابل سفارش هستند. علاوه بر ارسال این سبدها در کمترین زمان، خلاقیت به کار رفته در نحوه چیدمان و انتخاب گل نیز قابل تامل است.

ارسال گل به تهران با قیمت مناسب

در تعیین قیمت گل فاکتورهای بسیار زیادی نقش دارد و از مهم ترین آنها می توان به تعداد واسطه ها میان گلخانه ها و خریداران نهایی اشاره کرد. به همین دلیل است که نرخ های ارائه شده توسط گل فروشی های مختلف در سطح شهر تهران با آنچه در بازار گل ارائه میشود متفاوت است. مجموعه گل فروشی تاج گل که در بازار گل محلاتی فعالیت دارد، به دلیل ارتباط با تولیدکنندگان اصلی گل های مختلف در نهایت قیمت های بسیار مناسبی را برای تمام خدمات خود ارائه می دهد. همچنین لازم به ذکر است، این مجموعه برای سفارشات عمده تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته و در نهایت منجر به ارزان تر شدن قیمت ها خواهد شد.

هزینه ارسال گل به تهران

در تعیین هزینه ارسال گل به هر یک از مناطق تهران و کرج در واقع تنها قیمت سفارش شما محاسبه میشود. با توجه به اینکه تاج گل ترحیم دو یا سه طبقه سفارش داده اید یا سبد و نوع گل ها چیست و تعداد آنها چقدر است در نهایت هزینه ها محاسبه میشود. تمام سفارشات عمده و جزئی در مجموعه گل فروشی آنلاین تاج گل به صورت رایگان به تمام مناطق تهران در کمترین زمان ارسال میشود. با این انتخاب می توانید تا حد زیادی در هزینه های رفت و آمد و همچنین زمان صرفه جویی کنید.

ارسال گل به تهران - تاج گل

خرید باکس گل

گل فروشی آنلاین تاج گل با استفاده از گل های روز و با کیفیت انواع باکس های فلزی، شیشه ای و مقوایی در طرح و مدل های متنوع را ارائه می دهد. کیفیت تضمین شده و تنوع بالا در مدل های چیدمان و ارسال رایگان به شمال، جنوب و غرب و شرق تهران از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی در پایین صفحه با این مجموعه تماس بگیرید.

ارسال این قبیل سفارشات چند مزیت مهم را برای خریدار به همراه دارد که عبارتند از:

 • ارسال رایگان به هر نقطه از تهران و کاهش هزینه های جا به جایی و مراجعه حضوری به گل فروشی
 • استفاده از گل های با کیفیت روز به دلیل قرار گرفتن مجموعه تاج گل در بازار گل محلاتی
 • ثبت سفارش و دریافت آن در کمترین زمان به دلیل عدم نیاز به مراجعه حضوری
 • ارسال در کمترین زمان برای تمام سفارشات جزئی و عمده با قیمت مناسب

زیبایی تنها ملاک در انتخاب طرح و مدل دسته گل نیست و باید به معنا و مفهوم گل ها و تناسب آن با مناسبت مورد نظر توجه داشته باشید. به عنوان مثال، در سفارش دسته گل ترحیم باید توجه کنید که گل های رز قرمز نمی توانند انتخاب مناسبی باشند. در مقابل، برای مراسم خواستگاری استفاده از گلایل کاملا اشتباه است، حتی اگر جلوه دسته گل را زیبا کند.

در تعیین هزینه ارسال گل به هر یک از مناطق تهران و کرج در واقع تنها قیمت سفارش شما محاسبه میشود.