ارسال گل - تاج گل

ارسال گل

تلفن فروش : 09120360667

ارسال گل برای تولد، تبریک و ترحیم و غیره به شیوه های مختلف از جمله خدمات ارائه شده توسط گل فروشی آنلاین تاج گل می باشد. این مجموعه گل های روز و با کیفیت را با توجه به سفارش مشتری به هر نقطه از تهران به صورت رایگان ارسال نموده و چیدمان حرفه ای را ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این خدمات در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای ارسال گل چیست؟

شاید برایتان سوال باشد که چه تفاوتی بین خرید گل با مراجعه حضوری به گل فروشی با ارسال آن به محل مورد نظر مشتری وجود دارد؟ چرا تا این اندازه این سرویس ها با استقبال مواجه شده اند؟ از مهم ترین مزایای این خدمات می توان به گزینه های زیر ارسال کرد:

 • در مراجعه های حضوری به گل فروشی های تهران زمان بسیار زیادی در ترافیک سپری میشود. در نهایت پس از رسیدن به گل فروشی مورد نظر، سفارش را ارائه داده و اگر فوری باشد، باید چند ساعت در محل حضور داشته باشید تا آن را تحویل بگیرید. این در حالیست که با سرویس ارسال گل در حال استراحت با در محل کار و دانشگاه می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت و در محل مورد نظر دریافت کنید. در نتیجه در زمان تا حد بسیار زیادی صرفه جویی خواهید کرد.
 • با سرویس ارسال گل تا حد زیادی می توانید در هزینه های اقتصادی نیز صرفه جویی کنید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه رفت و آمد برای مراجعه به گل فروشی نیست. توجه داشته باشید که این مساله تنها زمانی وجود خواهد داشت که گل فروشی مورد نظر این خدمات را رایگان ارائه دهد.
 • در این قبیل سرویس ها محدودیت مکانی و منطقه ای وجود ندارد و می توانید تازه ترین گل ها را از بازار گل سفارش دهید و خیالتان بابت طراوت و تازگی گل ها آسوده خواهد بود.
ارسال گل - تاج گل

سفارش و ارسال گل

در حالت کلی مراحل استفاده از این سرویس ها شامل ثبت سفارش و تحویل آن در محل می باشد. اما برای اینکه بهترین خدمات را دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم در زمان سفارش به چند نکته توجه نمایید:

 • سفارش خود را چند روز قبل از تاریخ مورد نظر ثبت کنید تا در زمان دقیق به محل مورد نظر ارسال شود.
 • با توجه به اینکه در سفارش های آنلاین و تلفنی امکان مشاهده و تست طراوت و تازگی گل ها وجود ندارد، لذا بهتر است تجربه کاری گل فروشی را مد نظر داشته باشید. گل فروشی هایی که در بازارهای گل تهران فعالیت دارند، به دلیل دسترسی به گل روز همیشه ارسال گل را با گل روز و با کیفیت ارائه می دهند.
 • قبل از ثبت سفارش به هزینه ها توجه کنید، چون تعداد اندکی از گل فروشی ها از جمله گل فروشی تاج گل امکان ارسال رایگان گل به هر نقطه از تهران را فراهم کرده است.

ارسال گل فوری

ممکن است برای شما نیز شرایطی بوجود آمده باشد که خیلی فوری به گل احتیاج داشته باشید و زمان کافی بری مراجعه به گل فروشی نداشته باشید. با توجه به اینکه مجموعه تاج گل بسیار گسترده می باشد، به همین دلیل تحویل فوری سفارشات را فراهم نموده و در کمترین زمان در هر نقطه از تهران که باشید می توانید آن را تحویل بگیرید.

انواع گل برای سفارش

با توجه به خدماتی که گل فروشی ها ارائه می دهند ممکن است محدودیت هایی در نوع سفارشات وجود داشته باشد. ما در مجموعه تاج گل تمام انواع گل را با چیدمان های مختلف به هر نقطه از تهران در کمترین زمان ارسال می کنیم. از جمله سرویس های این مجموعه می توان به گزینه های زیر ارسال کرد:

ارسال عمده گل

برای گل فروشی هایی که در سایر مناطق تهران مشغول به فعالیت هستند یا مجموعه های تشریفاتی که برای گل آرایی نیاز به تعداد زیاد گل دارند، این سرویس می تواند گزینه ای عالی باشد. علاوه بر استفاده از تخفیف در هزینه نهایی گل ها، ارسال به صورت ریگان انجام خواهد شد. البته لازم به ذکر است که این قبیل سفارشات بهتر است حداقل یک روز قبل ثبت شوند.

ارسال گل به بهشت زهرا

از جمله مراسم های بسیار مهمی که در آن گل کاربرد زیادی دارد می توان به ترحیم و تسلیت و ختم اشاره نمود. در این قبیل مناسبت ها از تاج و سبد گل ترحیم استفاده شده و بر حسب شرایط ممکن است در مسجد یا سر خاک و محل برگزاری مراسم قرار گیرند. ارسال گل به بهشت زهرا فوری و ارزان و با بهترین کیفیت از جمله خدمات این مجموعه می باشد که به صورت کلی و جزئی انجام میشود.

ارسال گل روز

عمر گل بسیار کوتاه است و شرایط محیط از قبیل گرما و سرما خیلی زود باعث پژمرده شدن آن میشود. به همین دلیل باید از گل های روز و با کیفیت در دسته گل و سبد و جام گل و غیره استفاده شود. ما در مجموعه گل فروشی آنلاین تاج گل به دلیل فعالیت در بازار گل محلاتی به تنوع بسیار زیادی از گل های تازه روز دسترسی داشته و طراوت و کیفیت را در خدماتمان تضمین می کنیم.

علاوه بر استفاده از گل های تازه، در حین چیدمان نیز از اسفنج های مخصوص و نمناک استفاده نموده تا عمر و طراوت گل ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

قیمت ارسال گل

مجموعه تاج گل این قبیل خدمات را به صورت رایگان ارائه داده و تنها هزینه گل و چیدمان آنها محاسبه میشود. به عبارت دیگر، نوع گل و تعداد آنها، جنس سبد یا پایه یا کاور استفاده شده برای چیدمان و سایر وسایل تزئینی به کار رفته در آنها همگی بر قیمت نهایی کار تاثیر خواهد داشت.

ارسال گل با گل فروشی تاج گل

برای استفاده از خدمات ارسال گل در این مجموعه کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • از صفحه اصلی سایت منوی محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
 • در صفحه بعد نمونه کارها مشخص شده اند. گزینه مناسب را انتخاب و روی آن کلیک کنید.
 • در قسمت انتهایی اطلاعات کامل درباره محصول مورد نظر، شماره تلفن و راه های ارتباطی مشخص شده است. کافیست تماس گرفته و سفارش را ثبت کنید. در کمترین زمان ممکن سفارشات با ارزان ترین قیمت ارسال خواهند شد.
 • از صفحه اصلی سایت منوی محصول مورد نظر را انتخاب کنید.
 • در صفحه بعد نمونه کارها مشخص شده اند. گزینه مناسب را انتخاب و روی آن کلیک کنید.
 • در قسمت انتهایی اطلاعات کامل درباره محصول مورد نظر، شماره تلفن و راه های ارتباطی مشخص شده است. کافیست تماس گرفته و سفارش را ثبت کنید.

انواع گل برای سفارش شامل ارسال گل عمده گل، ارسال گل به بهشت زهرا، ارسال گل روز می باشد.

با سرویس ارسال گل تا حد زیادی می توانید در هزینه های اقتصادی نیز صرفه جویی کنید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه رفت و آمد برای مراجعه به گل فروشی نیست.