استند گل بازار گل - تاج گل

استند گل بازار گل

تلفن فروش : 09120360667

استند گل بازار گل به دلیل ارائه مستقیم تمام انواع گل و گلدان و سایر تجهیزات مورد نیاز، دارای قیمت ارزان تری بوده و تنوع در آنها نیز بسیار زیاد است. برای خرید این پایه ها بهتر است به نکات مهمی توجه داشته باشید از قبیل جنس و طرح و مدل و قیمت و همچنین نحوه خرید! گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه تمام آنچه باید درباره استند گل چوبی و فلزی جدید در بازار گل و نحوه خرید و انتخاب آنها بدانید را شرح خواهد داد.

چرا استند گل بازار گل را بخریم؟

گل مظهر زیبایی می باشد و برای حفظ جلوه ظاهری آن باید بتوانید به شیوه صحیح از آن مراقبت کنید. انتخاب گلدان و تعیین محل مناسب برای نگهداری و چیدمان آنها از جمله موارد مهمی می باشند که باید به آن توجه داشت. استند گل نوع خاصی از پایه های چند طبقه برای چیدمان گلدان ها می باشد که در مدل های مختلف با چوب و فلز طراحی میشوند. استند گل بازار گل چند مزیت مهم را به همراه دارد که از مهم ترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

  • استندهای ارائه شده در بازار گل دارای تنوع بسیار زیادی از نظر طرح و مدل می باشند. با توجه به اینکه بازار گل مرکز پخش و فروش انواع گل و تجهیزات مورد نیاز در باغبانی و گل کاری می باشد، به همین دلیل محصولات تولیدکنندگان مختلفی در آن ارائه میشود.
  • محصولات ارائه شده در بازارهای اصلی پخش آنها از رقابت بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل تولیدکنندگان محصولات را با کیفیت های رقابتی ارائه می دهند. در نتیجه می توان گفت، استند گل بازار گل کیفیت بالاتری نسبت به استندهای ارائه شده در سایر مکان ها را دارا می باشد.
  • علاوه بر مزایایی که خرید این استندها از نظر طرح و مدل و تنوع به همراه دارند، نظم فوق العاده ای که در محیط با این تجهیزات ایجاد میشود قابل چشم پوشی نیست. استندهای بزرگ و کوچک چند طبقه برای آپارتمان ها که با کمبود فضا مواجه هستند، شرایط را برای نگهداری تعداد زیاد گل فراهم می کنند.
تاج گل لوکس - تاج گل

انواع استند گل

به دلیل مزایای متعددی که استندهای گل به همراه دارند، کاربرد آنها توسعه زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل در طراحی و تولید آنها نیز تغییرات زیادی رخ داده و نمونه های متنوعی را می توان مشاهده کرد. در یک دسته بندی کلی می توان انواع استند گل را بر اساس جنس آنها به چند دسته تقسیم کرد که عبارتند از:

استند چوبی گل

این استندها دارای بدنه تمام چوب بوده و به همین دلیل وزن سبکی دارند. استندهای چوبی پس از تولید با مواد مخصوص در برابر نفوذ نم و رطوبت و پوسیدگی و همچنین رشد حشرات عایق میشوند. به طوریکه قابل شستشو شده و قرار دادن گل های طبیعی بر روی آنها هیچ مشکلی در ظاهرشان ایجاد نخواهد کرد.

استند گل فلزی

به منظور افزایش طول عمر و ماندگاری استند گل، برخی از نمونه های آنها با فلز تهیه میشود. استند گل فلزی بازار گل از نظر طرح و مدل و همچنین رنگ بندی تنوع بالایی دارند و با قیمت های مختلفی می توانید آنها را تهیه کنید. نکته بسیار مهم اینکه، استندهای فلزی چند طبقه وزن سنگینی دارند و به همین دلیل بهتر است نمونه های تک یا دو طبقه با شلف های کم را انتخاب کنید.

استند گل رز

علاوه بر پایه های چوبی و فلزی که برای چیدمان گلدان های گل کاربرد دارند، نوع دیگری از استندها برای هدیه دادن و چیدمان گل های شاخه ای استفاده میشوند. از نمونه های پرکاربرد در این زمینه می توان به استند گل رز اشاره نمود. این استندها که برای هدیه دادن بیشتر کاربرد دارند، پایه های پلکسی یا فلزی و چوبی می باشند که در طرح های مختلفی ارائه شده و درون آنها گل هایی با شاخه های کوتاه چیده میشود. طرح استند گل رز می تواند کلماتی از قبیل پدر، مادر و همچنین حروف اسم باشند. این استندها شباهت زیادی به باکس گل دارند، با این تفاوت که در استند گل ها به سمت روبرو چیده میشوند و از مقابل می توان گل های درون آن را به طور کامل مشاهده کرد.

استند گل گرد بازار گل

یکی از مدل های منحصر به فرد که می توانید در بازار گل خریداری کنید، استندهای گرد می باشند. این استندها ساختار دایره ای داشته و درون آنها حالت قفسه و شلف بندی دارد و می توان روی زمین قرار داد یا روی دیوار نصب کرد. علاوه بر نمونه های گرد، استندهای نردبانی نیز کاربرد زیادی در محیط های مسکونی و همچنین دفتر کار دارند و طبیعت را به خوبی در محیط اطرافتان بوجود می آوردند.

در حالت کلی محدودیتی در طرح و مدل این استندها وجود نداشته و نمونه هایی با طرح های فانتزی نیز ارائه میشوند که جلوه منحصر به فردی دارند.

قیمت استند گل بازار گل

به همان اندازه که تنوع در استند گل زیاد است، قیمت های ارائه شده برای آنها نیز متغیر خواهد بود. در تعیین قیمت استند گل بازار مواردی از قبیل جنس پایه، طرح و مدل، اندازه و میزان متریال استفاده شده برای ساخت آنها نقش دارد. علاوه براین، اجرای مدل های فانتزی کمی هزینه بر بوده و نسبت به نوع ساده گران تر هستند. اما در حالت کلی، به دلیل ارائه مستقیم و بدون واسطه استندها در بازار قیمت های آنها بسیار ارزان تر از محصولاتی می باشد که در سایر گل فروشی ها در سطح شهر تهران به فروش می رسند.

تاج گل لوکس - تاج گل

خرید استند بازار گل

برای خرید استند گل لازم است به جنس بدنه و میزان ضخامت و مقاومت آنها در برابر ضربه و وزن گلدان ها و همچنین نم و رطوبت توجه داشته باشید. علاوه براین، رنگ بندی و طرح کلی استند نیز می تواند بر دکوراسیون منزل تاثیر زیادی داشته باشد. گل فروشی آنلاین تاج گل که از بزرگترین گل فروشی ها در بازار گل محلاتی تهران می باشد، امکان خرید آسان و آنلاین استند را فراهم نموده است. با این امکان از هر گوشه از ایران و تهران می توانید هر یک از استندهای گل چوبی و فلزی در طرح و مدل های مختلف را بدون واسطه خریداری نمایید.

کیفیت بالاتر، تنوع در مدل های ارائه شده و مناسب بودن آنان برای آپارتمان ها که با کمبود فضا مواجه اند از جمله دلایل خرید و مزایای آن حساب می شوند.

در تعیین قیمت استند گل بازار مواردی از قبیل جنس پایه، طرح و مدل، اندازه و میزان متریال استفاده شده برای ساخت آنها نقش دارد. علاوه براین، اجرای مدل های فانتزی کمی هزینه بر بوده و نسبت به نوع ساده گران تر هستند.

برای خرید استند گل لازم است به جنس بدنه و میزان ضخامت و مقاومت آنها در برابر ضربه و وزن گلدان ها و همچنین نم و رطوبت توجه داشته باشید. علاوه براین، رنگ بندی و طرح کلی استند نیز می تواند بر دکوراسیون منزل تاثیر زیادی داشته باشد.