باکس گل هدیه

تلفن فروش : 09120360667

باکس گل هدیه با انواع گل های طبیعی و جعبه های شیشه ای، فلزی، چرمی و مقوایی می توانند انتخابی عالی برای افراد مهم زندگیتان باشد. این جعبه ها از نظر نوع گل ها، طرح باکس و جنس آنها دارای تنوع بالایی بوده و به همین دلیل برای هدیه دادن به افراد مختلف می توان از آنها استفاده نمود. تاج گل، ارائه دهنده باکس گل در ادامه ویژگی های جعبه های مختلف را بررسی و قیمت و نحوه خرید آنها را بررسی خواهد نمود.

باکس گل طبیعی

برای خرید هر یک از انواع باکس گل در حالت کلی دو گزینه پیش رو خواهید داشت؛ باکس گل طبیعی و مصنوعی! علیرغم تنوع بالا در گل های مصنوعی و طول عمر زیاد آنها، هیچ یک نمی توانند جایگزین مناسبی برای گل های طبیعی باشند. استفاده از گل های طبیعی سرزندگی و نشاط و طراوت را به همراه داشته و این حس را به طرف مقابل نیز القا خواهد کرد.

برای خرید باکس گل هدیه با گل های طبیعی گزینه های بسیار زیادی پیش رو دارید، اما بهترین و پرطرفدارترین آنها انواع گل رز با شاخه های کوتاه و بلند باشد. علاوه براین، انواع گل های داوودی، لیسین توس، میخک، ارکیده، رز هلندی و انواع رزهای سفید و آبی و قرمز همگی از نمونه های بسیار مناسب برای فلاور باکس هدیه می باشند.

باکس گل هدیه تولد

یکی از اصلی ترین موارد کاربرد فلاور باکس، هدیه تولد می باشد و هیچ چیزی به اندازه شاخه های رز قرمز در باکس های استوانه ای یا مستطیلی نمی توانند برای آن جذاب باشند. شاخه های بلند گل رز قرمز در جعبه های شیشه ای یا پلکسی یا باکس های حصیری جلوه فوق العاده ای داشته و شک نکنید که با سلیقه اغلب افراد سازگار است.

علاوه بر این، طرح های فانتزی و باکس حروف اسم نیز می توانند انتخاب خوبی باشند و با انواع گل های رز و داووی، میخک و لیسیانتوس قابل اجرا می باشند.

باکس گل هدیه لاکچری

سلیقه و خواسته افراد در انتخاب طرح و مدل باکس هدیه متفاوت بوده و برخی گزینه های ساده را در اولویت قرار داده و عده زیادی طرح های لاکچری را ترجیح می دهند. برای خرید باکس گل هدیه لاکچری نه تنها به نوع گل و تعداد آنها باید توجه کنید، بلکه جنس و طرح باکس نیز اهمیت زیادی دارد.

از جمله گزینه هایی که می توان در میان باکس های لاکچری قرار داد، جعبه های فلزی و شیشه ای می باشند که در طرح های مختلفی قابل اجرا هستند. علاوه براین، برخی از این باکس ها با چرم طراحی شده و دارای قفل بوده و می توان در کنار شاخه های بلند گل، هدیه خود را نیز قرار دهید.

باکس گل هدیه - تاج گل

باکس گل هدیه ارزان

در یک خرید حرفه ای نباید کیفیت و زیبایی را فدای ارزان بودن کرد، بلکه تلفیق این دو را باید مد نظر قرار داد. به عنوان مثال، برای خرید باکس های ارزان قیمت گل برای هدیه تولد و غیره، می توانید جعبه های زیبا اما در اندازه های کوچک تر را انتخاب کنید. علاوه براین، ترکیبی از گل های ارزان تر از قبیل داوودی و میخک را در کنار چند شاخه رز یا ارکیده با چیدمان حرفه ای می توانند به طرحی فوق العاده زیبا تبدیل کنید. کافیست طراحان و ارائه دهنده این باکس ها کمی خلاقیت داشته باشد تا نتیجه ای عالی را با هزینه کم دریافت کنید.

خرید آنلاین باکس گل هدیه

علاوه بر تفاوت در سلیقه افراد در انتخاب طرح و مدل باکس و نوع گل ها، در زمینه نحوه خرید نیز تفاوت بین افراد وجود دارد. در دنیای امروز اغلب افراد با پیشرفت تکنولوژی همراه شده و خریدهای آنلاین را جایگزین خرید حضوری کرده اند. به عنوان مثال، خرید آنلاین باکس گل هدیه یکی از انتخاب های حرفه ای می باشد که چند مزیت مهم را به همراه دارد از قبیل موارد زیر:

  • در یک نگاه و در کمترین زمان می توان نمونه کارهای مختلف را مشاهده و از نظر طرح و مدل با هم مقایسه نمود.
  • بدون هدر دادن زمان و تحمل ترافیک و شلوغی خیابان ها، در کمتر از چند دقیقه و از هر نقطه می توان خرید را ثبت و باکس گل را در محل تحویل گرفت.
  • با مقایسه قیمت ها در سایت های مختلف می توان اطلاع کلی در مورد نرخ ها بدست آورد و کاملا آگاهانه نسبت به خرید ارزان باکس گل هدیه به صورت کاملا آنلاین اقدام کرد.

قیمت باکس گل کوچک

مانند تاج گل و دسته گل و غیره، قیمت باکس گل هدیه نیز بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود. از مهم ترین آنها می توان به اندازه باکس و تعداد شاخه گل های استفاده شده در آنها اشاره نمود. این کاملا طبیعی است که هر چه جعبه بزرگتر باشد، به همان نسبت متریال بیشتری برای ساخت باکس استفاده شده و باعث گران تر شدن آن خواهد شد. علاوه براین، تعداد گل های استفاده شده در این جعبه های بزرگ نیز بیشتر از باکس های کوچک بوده و به همین دلیل قیمت آنها افزایش پیدا می کند.

فروش باکس گل هدیه تهران

از دیگر موارد بسیار مهمی که در تعیین قیمت باکس گل هدیه کوچک و بزرگ نقش دارد، نوع گل های استفاده شده در آنها می باشد. گل های وارداتی و خارجی، رزهای هلندی مشکی و قرمز و ارکیده همگی از نمونه های تقریبا گران می باشند. همچنین لازم به ذکر است که طرح جعبه و جنس بدنه آنها نیز می تواند تاثیر زیادی بر قیمت ها داشته باشد. به طوریکه جعبه های فلزی و پلکسی گران تر از نوع کاغذی و مقوایی بوده و نمونه های فانتزی نیز قیمت بیشتری نسبت به نوع ساده تر دارند.

سوالات متداول باکس گل

مانند تاج گل و دسته گل و غیره، قیمت باکس گل هدیه نیز بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می شود. از مهم ترین آنها می توان به اندازه باکس و تعداد شاخه گل های استفاده شده در آنها اشاره نمود.

خرید آنلاین باکس گل هدیه یکی از انتخاب های حرفه ای می باشد که چند مزیت مهم را به همراه دارد از قبیل موارد زیر:

  • در یک نگاه و در کمترین زمان می توان نمونه کارهای مختلف را مشاهده و از نظر طرح و مدل با هم مقایسه نمود.
  • بدون هدر دادن زمان و تحمل ترافیک و شلوغی خیابان ها، در کمتر از چند دقیقه و از هر نقطه می توان خرید را ثبت و باکس گل را در محل تحویل گرفت.
  • با مقایسه قیمت ها در سایت های مختلف می توان اطلاع کلی در مورد نرخ ها بدست آورد و کاملا آگاهانه نسبت به خرید ارزان باکس گل هدیه به صورت کاملا آنلاین اقدام کرد.