باکس گل - تاج گل

باکس گل

تلفن فروش : 09120360667

باکس گل چوبی، فلزی و شیشه ای یا پلکسی از جمله انتخاب های عالی برای مناسبت های مختلف می باشد که می توان از آن همزمان به عنوان جعبه کادو نیز استفاده کرد. برخی از این جعبه ها دارای درب و قفل بوده و به همین دلیل می توان هدیه هایتان در کنار گل هایی فوق العاده زیبا قرار دهید و قطعا جلوه بهتری خواهد داشت. گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه هر آنچه که باید درباره جعبه گل، انواع و قیمت و نحوه خرید آنها را بررسی خواهد کرد.

انواع باکس گل

گل و باکس گل هدیه از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف بوده و به بهترین شکل می تواند احساسات را انتقال دهد. علاوه بر دسته گل، قرار گرفتن گل های متنوع در جعبه های بزرگ و کوچک نیز گزینه ای ایده آل می باشد که از نظر جنس بدنه دارای تنوع زیادی هستند. انواع باکس گل را می توان بر اساس فاکتورهای مختلفی معرفی کرد. به عنوان مثال، با توجه به جنس این باکس ها شامل موارد زیر هستند:

باکس گل فلزی

بدنه این جعبه ها از ورق های فلزی طرح دار یا ساده رنگی تولید شده و به صورت درب دار یا بدون درب ارائه میشوند. از مهم ترین ویژگی های این باکس ها می توان به دوام و ماندگاری بالا و همچنین استفاده چند منظوره از آنها اشاره نمود. باکس گل های فلزی از نظر رنگ بندی دارای تنوع بالایی بوده و متناسب با نوع گل ها می توان گزینه های مختلفی را انتخاب کرد.

باکس گل - تاج گل

باکس گل چوبی

چوب از جمله متریل های مورد استفاده برای نشان دادن اصالت و آرامش می باشد و برای تهیه جعبه گل نیز می توان از آن استفاده کرد. این جعبه ها در طرح های مختلف دایره ای و مربع و مستطیلی و غیره ارائه شده روی درب آنها طرح های مختلف اجرا میشوند. یکی از مدل های بسیار پرطرفدار در میان باکس گل های چوبی، نمونه هایی می باشند که روی درب آنها با دستگاه لیزر طرح های مختلف برش داده می شود.

باکس گل شیشه ای

استفاده از ورق های پلکسی در تولید جعبه های گل به شدت مورد توجه قرار گرفته و جلوه ای فوق العاده لوکس دارد. بدنه این جعبه ها کاملا شفاف و بدون رنگ بوده و به همین دلیل می توان از گل های ساقه کوتاه داخل آنها استفاده کرد. علاوه بر جلوه ظاهری زیبا، چند منظوره بودن و دوام و ماندگاری بالا نیز از دیگر ویژگی های مثبت آنها به شمار می رود.

باکس گل مقوایی

تنوع رنگی بسیار بالا، قیمت ارزان و قابلیت اجرا طرح های مختلف از جمله دلایلی هستند که باعث شده اند باکس های مقوایی از بیشترین تقاضا برخوردار باشند. این باکس ها را می توان به صورت درب دار و بدون درب اجرا کرد و تنوع مدل های آن نیز بسیار زیاد است.

جعبه گل چرمی

این جعبه ها دارای بدنه مقوایی یا چوبی بوده و برای روکش آنها از ورق های چرم استفاده میشود. علاوه بر تنوع رنگی بالا، استحکام و همچنین لوکس و لاکچری بودن جعبه نیز می توانند ویژگی های مثبت آن به شمار روند.

علاوه بر دسته بندی های فوق، با توجه به سایر فاکتورها نیز جعبه های مختلفی برای گل هدیه دادن در دسترس دارید که عبارتند از:

باکس گل کوچک

این گروه از جعبه ها قیمت ارزان تری نسبت به جعبه های بزرگ داشته و تعداد گل های استفاده شده در آنها نیز کم می باشد. در سالهای اخیر برخی از جعبه های بسیار کوچک با یک یا دو شاخه گل های جاودان رز ارائه میشوند که از نظر قیمت در سطح بالایی بوده و اغلب وارداتی هستند. سایر باکس های معمولی قیمت ارزان تری نسبت به مدل های بزرگتر دارند.

جعبه گل حروف

برای اینکه بتوانید هدیه ای منحصر به فرد و فانتزی تهیه کنید، یکی از گزینه های پرطرفدار جعبه هایی با طرح های حروف اسم می باشد. این جعبه های مقوایی با توجه به حروف انگلیسی طراحی شده و تمام سطح آن با گل های ساقه کوتاه پوشیده میشود. این جعبه ها از نظر اندازه و ابعاد و همچنین رنگ بندی دارای تنوع بالایی بوده و می توان به صورت درب دار و بدون درب آنها را تهیه کرد.

باکس گل و بادکنک

در سالهای اخیر علاوه بر گل از سایر وسایل تزئینی نیز در چیدمان سبد گل و جعبه ها استفاده میشود که نتیجه ای بی نظیر دارد. جعبه گل و بادکنک به نوع خاصی از جعبه ها گفته میشود که با توجه به رنگ و نوع گل ها، بادکنک های رنگی با اندازه های کوچک در لا به لای آنها استفاده میشود. این جعبه ها طرفداران زیادی داشته و می توان برای تولد، ولنتاین و غیره از آنها استفاده کرد.

شاید برایتان جالب باشد که در مدل های جدید این جعبه ها، بخشی برای قرار دادن کیک نیز اختصاص داده میشود. این جعبه ها دارای اندازه و ابعاد بزرگتری بوده و بدنه آنها نیز مقاومت کافی در برابر وزن گل و کیک را خواهد داشت.

قیمت باکس گل

در تعیین قیمت باکس گل جنس جعبه ها و اندازه و ابعاد و همچنین طرح و مدل آنها تا حد زیادی نقش دارد. علاوه براین، نوع گل ها و تعداد و همچنین مدل چیدمان آنها نیز می تواند بر قیمت نهایی اثرگذار باشد. به عنوان مثال، باکس گل و بادکنک و کیک از نمونه هایی هستند که قیمت بیشتری نسبت به سایر جعبه ها دارند. توجه داشته باشید که گل های فصلی و وارداتی در طول سال قیمت های متفاوتی داشته و به همین دلیل نرخ های جعبه ها تغییر می کند

باکس گل - تاج گل

خرید باکس گل

گل فروشی آنلاین تاج گل با استفاده از گل های روز و با کیفیت انواع باکس های فلزی، شیشه ای و مقوایی در طرح و مدل های متنوع را ارائه می دهد. کیفیت تضمین شده و تنوع بالا در مدل های چیدمان و ارسال رایگان به شمال، جنوب و غرب و شرق تهران از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی در پایین صفحه با این مجموعه تماس بگیرید.

 

 

باکس های گل در انواع فلزی، چوبی، شیشه ای، مقوایی، چرمی، کوچک،  با حروف و باکس گل و بادکنک موجود می باشد.

در تعیین قیمت باکس گل جنس جعبه ها و اندازه و ابعاد و همچنین طرح و مدل آنها تا حد زیادی نقش دارد. علاوه براین، نوع گل ها و تعداد و همچنین مدل چیدمان آنها نیز می تواند بر قیمت نهایی اثرگذار باشد. به عنوان مثال، باکس گل و بادکنک و کیک از نمونه هایی هستند که قیمت بیشتری نسبت به سایر جعبه ها دارند. توجه داشته باشید که گل های فصلی و وارداتی در طول سال قیمت های متفاوتی داشته و به همین دلیل نرخ های جعبه ها تغییر می کند

گل فروشی آنلاین تاج گل با استفاده از گل های روز و با کیفیت انواع باکس های فلزی، شیشه ای و مقوایی در طرح و مدل های متنوع را ارائه می دهد. کیفیت تضمین شده و تنوع بالا در مدل های چیدمان و ارسال رایگان به شمال، جنوب و غرب و شرق تهران از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می باشد.