تاج گل بازار گل - تاج گل

تاج گل بازار گل

تلفن فروش : 09120360667

تاج گل بازار گل با گل های با طراوت روز در قیمت های ارزان ارائه شده و تنوع در طرح و مدل چیدمان آنها بسیار زیاد است. این تاج ها به صورت یک، دو و سه طبقه در مدل های مختلف لوکس و ارزان و لاکچری و اروپایی موجود بوده و برای مناسبت های مختلف کاربرد دارند. گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه انواع این تاج ها را بررسی و جدیدترین مدل ها به همراه قیمت و نحوه خرید آنها را معرفی خواهد نمود.

انواع تاج گل بازار گل

چیدمان گل بر روی پایه در مناسبت های مختلفی از قبیل ترحیم، افتتاحیه و نمایشگاه و تبریک کاربرد داشته و به همین دلیل تنوع در مدل آنها بسیار زیاد است. این تاج ها را می توان بر اساس نوع پایه، جنس آنها و همچنین مدل چیدمان در گروه های مختلفی دسته بندی کرد که از نظر قیمت نیز با هم فرق دارند. از رایج ترین انواع تاج گل بازار گل می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

تاج گل یک طبقه بازار گل

این تاج ها از پایه های چوبی یا فلزی و فرفورژه تهیه شده و تنها در یک طبقه گل ها چیده میشوند. با توجه به اینکه ارتفاع این تاج ها حدود یک متر می باشد، به همین دلیل وزن سبکی داشته و حمل و جا به جایی آنها نیز آسان است. یکی از اصلی ترین موارد کاربرد این تاج ها برای سر خاک می باشد، چون وزن سبکی داشته و فضای زیادی را در اطراف آرامگاه اشغال نخواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

تاج دو طبقه

تاج های دو طبقه همان طور که از نامشان مشخص است، دارای دو بخش بوده و ارتفاع آنها بیشتر از نوع یک طبقه است. به همین دلیل در دو بخش جدا از هم گل ها چیده شده و جلوه بهتری نسبت به نوع یک طبقه دارند. به دلیل وزن نسبتا سنیگین که این تاج ها دارند، بیشتر در ورودی مسجد، غرفه نمایشگاه و محل برگزاری مراسم ها استفاده میشوند.

تاج گل سه طبقه بازار گل

به جرات می توان گفت از گران ترین و بزرگترین پایه ها برای هدیه دادن گل، پایه های سه طبقه هستند که از نظر استحکام در سطح بالایی قرار دارند. این تاج ها به دلیل ارتفاع زیاد و همچنین تعداد بسیار زیاد گل هایی که روی آنها چیده میشوند، وزن سنگینی داشته و حمل و جا به جایی آنها سخت است. به همین دلیل به ندرت از آنها برای سرخاک استفاده خواهد شد. قیمت این نوع تاج نسبت به دو و یک طبقه گران تر بوده و البته جلوه آن بیشتر و بهتر است.

علاوه بر تفاوت هایی که در ارتفاع پایه و تعداد طبقات آن وجود دارد، جنس آنها نیز متفاوت است. برخی از این پایه ها چوب ساده بوده و برخی به صورت شطرنجی ارائه میشوند. پایه های شطرنجی همان پایه های چوبی هستند، با این تفاوت که سطح آنها با نوارهای چوبی نازک مانند شطرنج به هم بافته میشوند. از دیگر انواع تاج گل بازار گل می توان به پایه های فلزی و فرفورژه اشاره کرد. این پایه ها استحکام بالایی داشته و می تواند تعداد بیشتری گل را روی آنها قرار داد، اما به دلیل وزن سنگین ممکن است کمی جا به جایی آنها را با چالش مواجه کند.

تاج گل بازار گل - تاج گل

جدیدترین مدل های تاج گل بازار گل

زیبایی تاج گل به نوع گل های استفاده شده در آنها، نحوه چیدمان و همچنین نوع پایه بستگی دارد. به دلیل تفاوت هایی که در نوع گل هایی که در مناسبت های مختلف استفاده میشود، مدل های تاج گل بازار گل دارای تنوع زیادی است. از نمونه های پرطرفدار و جدید آنه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تاج گل حلقه ای

این تاج ها که با نام های دیگری از قبیل تاج گل اروپایی نیز شناخته شده هستند، به صورت حلقه ای دیزاین شده و مرکز کار خالی می باشد. به عبارت دیگر، این تاج ها حلقه ای تو خالی با سطح برجسته هستند و به همین دلیل از گل هایی با ساقه های کوتاه برای آنها استفاده میشود. در نوع دیگری از این تاج ها، گل های اصلی در مرکز پایه قرار گرفته و گل و برگ هایی با ساقه های بلندتر در اطراف آنها چیده شده و شبیه به تاج میشوند. به دلیل جلوه فوق العاده زیبای این تاج ها، با تغییر در نوع گل های چیده شده بر روی آنها می توان در مناسبت های مختلف از قبیل ترحیم و تبریک و افتتاحیه نیز استفاده نمود.

تاج گل رنگی بازار گل

در این تاج ها تنوع رنگ بندی در گل بسیار زیاد است و به همین دلیل بیشتر برای مناسبت های شادباش و تبریک کاربرد دارند. تعداد طبقات و نحوه چیدمان گل در این مدل ها شبیه به سایر تاج ه می باشد و تنها تفاوت در نوع گل و رنگ بندی آنها است.

تاج گل برای سر خاک

از مدل های بسیار پرکاربرد در میان تاج گل های بازار گل می توان به نمونه هایی اشاره کرد که برای مراسم ختم و ترحیم استفاده میشوند. تاج گل برای سر خاک در اغلب مواقع یک طبقه با گل هایی با رنگ های سفید و زرد بوده و در آنها از رز قرمز استفاده نمیشود. در انتخاب این نوع تاج گل لازم است به استحکام پایه در برابر ضربه و فشارهایی که به دلیل ازدحام جمعیت در سر خاک وجود دارد توجه داشته باشید. علاوه براین، استفاده از گل های روز با طراوات در آنها اهمیت بسیار زیادی دارد، در غیر این صورت در مدت زمان کوتاه گل ها پژمرده خواهند شد.

قیمت خرید تاج گل بازار گل

در حالت کلی می توان گفت قیمت تاج گل بازار گل نسبت به تاج هایی که در سایر گل فروشی های سطح شهر ارائه میشوند ارزان تر است. دلیل این تفاوت قیمت، ارائه گل بدون واسطه و مستقیم از تولیدکننده در بازار گل می باشد که می تواند بر قیمت نهایی کار تاثیر زیادی داشته باشد. علاوه براین، نوع پایه و اندازه آنها، تعداد گل ها و همچنین نحوه چیدمان آنها نیز بر افزایش یا کاهش قیمت ها نقش دارند. برای خرید عمده و جزئی انواع تاج گل روز از بازار گل محلاتی با امکان ارسال رایگان به سراسر تهران می توانید از خدمات گل فروشی آنلاین تاج گل استفاده کنید.

 

 

تاج گل ها در انواع یک طبقه، دو طبقه، سه طبقه، تاج گل حلقه ای ، رنگی و ترحیم موجود می باشند.

تاج گل برای سر خاک در اغلب مواقع یک طبقه با گل هایی با رنگ های سفید و زرد بوده و در آنها از رز قرمز استفاده نمیشود. در انتخاب این نوع تاج گل لازم است به استحکام پایه در برابر ضربه و فشارهایی که به دلیل ازدحام جمعیت در سر خاک وجود دارد توجه داشته باشید.

در حالت کلی می توان گفت قیمت تاج گل بازار گل نسبت به تاج هایی که در سایر گل فروشی های سطح شهر ارائه میشوند ارزان تر است. دلیل این تفاوت قیمت، ارائه گل بدون واسطه و مستقیم از تولیدکننده در بازار گل می باشد که می تواند بر قیمت نهایی کار تاثیر زیادی داشته باشد. علاوه براین، نوع پایه و اندازه آنها، تعداد گل ها و همچنین نحوه چیدمان آنها نیز بر افزایش یا کاهش قیمت ها نقش دارند.