تاج گل برای تسلیت - تاج گل

تاج گل برای تسلیت

تلفن فروش : 09120360667

تاج گل برای تسلیت با گل های رنگ روشن و چیدمان منحصر به فرد از کاربردی ترین روش ها برای ابراز همدردی در مراسم ترحیم می باشد. این تاج ها برخلاف دسته گل راحت تر روی زمین قرار گرفته و به دلیل داشتن پایه های بلند جلوه بهتری نسبت به سایر گزینه ها دارند. به همین دلیل می توان از آنها در سر خاک، مسجد و محل برگزاری مراسم عزاداری استفاده کرد. گل فروشی آنلاین تاج گل جدیدترین و با کیفیت ترین تاج گل های یک، دو و سه طبقه با چیدمان های خلاقانه را ارائه می دهد. در ادامه ویژگی های این تاج ها و قیمت و گل های به کار رفته در آنها و همچنین نحوه سفارش را بررسی خواهیم نمود.

تاج گل برای تسلیت و ترحیم

قرار گرفتن گل ها بر روی پایه های چوبی یا فلزی در طرح و مدل های مختلف یکی از روش های رایج برای همراه داشتن گل در مناسبت ها و مراسم های گوناگون می باشد. در انتخاب هر یک از انواع تاج گل برای تسلیت و ترحیم نه تنها باید به چیدمان و جلوه ظاهری، بلکه به گل های استفاده شده در آنها نیز توجه داشت. علاوه براین، به دلیل محل قرارگیری این تاج ها و شرایط محیط نیز موارد متعددی را در زمان خرید تاج گل باید مد نظر قرار داد. مهم ترین نکات در این زمینه عبارتند از:

گل مناسب تاج گل تسلیت

در فرهنگ های مختلف گل ها و رنگ آنها معنا و مفهوم خاصی داشته و بر همین اساس نیز کاربردهای متفاوتی دارند. به عنوان مثال، در فرهنگ ایران و بسیاری از کشورهای دیگر، رز قرمز نشان و نماد عشق می باشد و به همین دلیل در مراسم ختم و عزاداری کاربرد ندارند. در مقابل، گل های سفید و روشن به دلیل آرامشی که به همراه دارند در این قبیل مناسبت ها مورد استفاده قرار میگیرند.

با توجه به معنا و مفهوم و رنگ بندی، از بهترین و مناسب ترین گل برای تاج تسلیت می توان به رز سفید، گلایل، میخک، داوودی، ارکیده اشاره کرد. علاوه براین، اگر پرداخت هزینه کمی بیشتر برایتان محدودیت ندارد و به دنبال تاج گل لوکس تسلیت هستید، آنتوریوم و لیسیانتوس و اورینتال نیز گزینه های ایده آلی هستند.

تاج گل تسلیت - تاج گل

طراوت گل

برخلاف دسته گل که می توان آن را درون ظرف آب قرار داد، تنها منبع نم و رطوبت گل های نصب شده روی پایه اسفنج نمناک روی پایه می باشد. در زمان چیدمان گل ها دقت داشته باشید که حتما از این اسفنج ها استفاده شده باشد، در غیر این صورت در مدت زمان بسیار کوتاه گل ها طراوت و تازگی خود را از دست خواهند داد.

علاوه بر اسفنج، گل ها قبل از قرارگیری روی پایه باید تازه باشند. چون محیط برگزاری مراسم عزاداری شلوغ می باشد و تاج ها در فضای باز یا داخل مسجد و منزل صاحب عزا و سالن پذیرایی قرار میگیرند. به همین دلیل گرمای هوا و ازدحام جمعیت باعث میشود گل های بی کیفیت خیلی زود پژمرده شوند. گل فروشی هایی که در بازار گل فعالیت دارند، به دلیل درسترسی آسان به گل روز تاج گل با کیفیت و با طراوت برای تسلیت ارائه می دهند.

استحکام تاج گل

با توجه به اینکه بر روی پایه های چوبی و فلزی تعداد زیادی گل نصب میشود، به همین دلیل باید استحکام بالایی داشته باشند. استفاده از پایه های چوبی نازک برای تاج های دو و سه طبقه باعث میشود تحمل وزن سنگین گل را نداشته و ترک و شکستگی روی آنها ایجاد شود.

مساله مهم دیگری اینکه، چیدمان گل ها باید تقارن داشته باشد تا بتواند تعادل را روی پایه حفظ کند. مخصوصا در تاج های دو و سه طبقه که تعداد گل ها بسیار زیاد می باشد و عدم تعادل پایه مانع از ثابت شدن آن بر روی زمین خواهد شد.

انواع مدل های تاج گل برای تسلیت

علاوه بر مواردی که به کیفیت و دوام و ماندگاری تاج گل برای تسلیت مرتبط می باشد، در انتخاب مدل آنها نیز بهتر است دقت داشته باشید. در چیدمان گل بر روی پایه مدل های متنوعی وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از:

تاج گل اروپایی برای تسلیت

در این مدل از تاج، گل ها به صورت حلقه ای روی پایه قرار گرفته و وسط آنها خالی می باشد. در اغلب مواقع از گل های داوودی و میخک به تعداد زیاد روی این تاج ها استفاده شده و سطح حلقه برجسته می باشد. برگ های پهن بلند و کتاه نیز در اطراف گل ها چیده شده و در نهایت از روبان مشکی روی آنها استفاده میشود. این مدل از تاج تسلیت جلوه بسیار شیکی داشته و می توان به صورت یک و دو و حتی سه حلقه ای روی پایه ها آن را اجرا کرد.

تاج گل چند طبقه

در این مدل تاج ها از پایه های شطرنجی و نردبانی یا ساده چوبی و فلزی استفاده شده و گل ها در سه بخش مجزا چیده میشوند. برای چیدمان تاج های سه طبقه در اغلب مواقع گل های اصلی و ساقه کوتاه از قبیل رز، ارکیده، داوودی، میخک و آنتوریوم در وسط و گل های ساقه بلند از قبیل گلایل به همراه برگ در اطراف به صورت دایره ای قرار میگیرند.

از نمونه های بسیار پرطرفدار می توان به تاج هایی اشاره کرد که چیدمان فانتزی داشته و ترکیبی از مدرن و ساده را دارند.

قیمت تاج گل برای تسلیت

به دلیل تفاوت های بسیار زیادی که در نوع گل و تعداد آنها که روی پایه ها قرار میگیرند، قیمت های ارائه شده برای تاج ها در بازه گسترده ای متغیر است. استفاده از گل های لوکس با تعداد زیاد بر روی پایه های معتبر و فلزی باعث میشود قیمت تاج گل برای تسلیت افزایش پیدا کند. این در حالیست که در تاج های یک طبقه که بیشتر از داوودی و میخک در آنها استفاده میشود، قیمت ها ارزان تر خواهد بود.

سفارش تاج گل برای تسلیت

برای سفارش تاج گل برای تسلیت می توانید از خدمات گل فروشی آنلاین تاج گل استفاده کنید. این مجموعه در بازار گل محلاتی فعالیت داشته و با گل های با کیفیت روز انواع تاج را طراحی و به تمام نقاط تهران ارسال می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر قبل از سفارش می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه با این مجموعه تماس بگیرید.

قیمت های ارائه شده برای تاج ها در بازه گسترده ای متغیر است. استفاده از گل های لوکس با تعداد زیاد بر روی پایه های معتبر و فلزی باعث میشود قیمت تاج گل برای تسلیت افزایش پیدا کند. این در حالیست که در تاج های یک طبقه که بیشتر از داوودی و میخک در آنها استفاده میشود، قیمت ها ارزان تر خواهد بود.

علاوه بر مواردی که به کیفیت و دوام و ماندگاری تاج گل برای تسلیت مرتبط می باشد، در انتخاب مدل آنها نیز بهتر است دقت داشته باشید. در چیدمان گل بر روی پایه مدل های متنوعی وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از: تاج گل اروپایی و تاج گل چند طبقه

برای سفارش تاج گل برای تسلیت می توانید از خدمات گل فروشی آنلاین تاج گل استفاده کنید. این مجموعه در بازار گل محلاتی فعالیت داشته و با گل های با کیفیت روز انواع تاج را طراحی و به تمام نقاط تهران ارسال می کند.