تاج گل رنگی - تاج گل

تاج گل رنگی

تلفن فروش : 09120360667

تاج گل رنگی به دلیل استفاده از گل های متنوع با رنگ بندی های مختلف یکی از گزینه های مناسب برای عرض تبریک می باشد. این تاج ها بر اساس نوع گل، طرح و نحوه چیدمان و همچنین تعداد طبقات و سبدهای استفاده شده روی آنها متفاوت بوده و از نظر قیمت نیز با هم فرق دارند. ما در گروه تاج گل، در ادامه گل های مناسب برای این تاج ها و نحوه خرید و سفارش آنها را بررسی خواهیم نمود.

تاج گل رنگی چیست؟

گل های طبیعی مورد استفاده در تاج گل دارای تنوع بالایی از نظر شکل گلبرگ و رنگ می باشند و قرار گرفتن آنها در کنار هم می تواند جلوه منحصر به فردی داشته باشد. تاج گل رنگی به نوع خاصی از تاج ها گفته میشود که برای مراسم های مختلف از قبیل تبریک و حتی تسلیت استفاده شده و طیف گسترده ای از گل با رنگ های مختلف در آنها کاربرد دارد.

این تاج ها با توجه به اندازه، تعداد طبقات و نحوه چیدمان دارای گروه های مختلفی بوده و انواع تاج های یک طبقه، دو و سه طبقه را شامل میشود. در تاج های سه طبقه به دلیل تعداد سبدهای بیشتر برای چیدمان گل ها، تنوع رنگی بیشتری را می توان در آنها به کار برد.

گل های تاج گل رنگی

علاوه بر تفاوت هایی که در تعداد طبقات و اندازه تاج گل رنگی وجود دارد، نوع گل های آنها نیز با هم فرق دارند. با توجه به مراسم مورد نظر می توان گل های مختلفی را بر روی این تاج ها استفاده کرد. برخی از رایج ترین گل ها برای تاج گل تبریک، افتتاحیه، نمایشگاه و ترحیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • گل رز قرمز، سفید، آبی و زرد و غیره
  • آنتریوم
  • ژربرا
  • ارکیده
  • داووی
  • میخک
  • آلستر
  • پرنده بهشتی
  • گلایل

علاوه بر ترکیب و جلوه ظاهری ایده آل، پیشنهاد می کنیم به کاربرد هر یک از گل ها نیز توجه داشته باشید. به عنوان مثال برای مراسم ترحیم از رز قرمز به ندرت استفاده شده و به جای آن آنتریوم و گلایل و ارکیده های رنگی می توان انتخاب کرد.

تاج گل رنگی - تاج گل

تاج گل طبیعی

تنوع در صنعت تولید گل های مصنوعی بسیار زیاد بوده و در رنگ بندی های مختلف می توان انواع گل ها را به صورت شاخه ای یا درختچه خریداری کرد. هر اندازه این گل ها طبیعی و حرفه ای تولید شوند، اما روح و طراوات در آنها وجود نخواهد داشت. به همین دلیل بهتر است تاج گل طبیعی را برای هر نوع مراسم انتخاب نمایید و چشمتان را به روی گل های مصنوعی ببندید. تاج های مصنوعی ماندگاری بسیار زیادی دارند، اما هیچ چیز نمی تواند جای گل های طبیعی با عمر کوتاه را بگیرد و همان چند روز طراوت اثر مطلوب بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت.

سفارش تاج گل رنگی

به دلیل تنوع بسیار زیاد در گل ها، برای سفارش تاج گل رنگی ممکن است با ابهاماتی مواجه شوید. برای انتخاب بهتر پیشنهاد می کنیم چند نکته مهم زیر را مد نظر داشته باشید:

انتخاب طرح مناسب تاج

در زیبایی و جلوه مناسب گل ها هیچ شکی نیست، اما با اشتباه در نحوه چیدمان آنها می توان نتیجه ای کاملا عکس را دریافت کرد. لذا بهتر است بر اساس مراسم مورد نظر و میزان بودجه، طرح مناسبی را برای چیدمان انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای مراسم تبریک می توان از تاج گل فانتزی رنگی استفاده کرد که به دلیل جدید بودن طرح ماندگاری بیشتری در ذهن ها خواهد داشت.

دقت در سفارش تاج چند طبقه

هر چه تعداد طبقات تاج ها بیشتر باشد، به همان نسبت گل های قرار گرفته بر روی آنها جلوه بیشتری خواهند داشت. اما توجه داشته باشید که پایه های استفاده شده برای این تاج ها باید استحکام کافی در برابر وزن سنگین گل را داشته باشد. به عنوان مثال برای تاج های سه طبقه رنگی باید پایه های فلزی یا چوبی استفاده شوند تا وزن سنگین گل باعث از هم پاشیدگی سازه نشود.

تازگی و طراوات گل

تاج های گل اغلب در فضاهای باز، نمایشگاه ها و مراسم ترحیم در مسجد و سالن پذیرایی با ازدحام جمعیت زیاد استفاده میشوند. در شرایطی که گل ها از کیفیت و طراوت خوبی برخوردار نبوده و از اسفنج های نمناک به درستی در آنها استفاده نشده باشد، در کمترین زمان پژمرده خواهند شد. سفارش تاج رنگی از گل فروشی های معتبر که کیفیت کارهایشان تضمین شده باشد، اصل مهمی می باشد که نباید از آن غافل شد.

قیمت تاج گل رنگی

فاکتورهای بسیار زیادی بر قیمت تاج گل رنگی تاثیر داشته و به همین دلیل است که در برخی از مواقع تاج سه طبقه ممکن است ارزان تر از نوع دو طبقه بفروش برسد. دلیل اصلی در تفاوت قیمت در مرحله اول به نوع گل های استفاده شده بر روی آنها بستگی دارد. برخی از گل ها از قبیل آنتریوم و ارکیده و رز هلندی دارای قیمت بیشتری نسبت به داوودی و میخک و گلایل می باشند.

تاج گل رنگی - تاج گل

هر چه گل های بیشتر و گران تر در تاج استفاده شود، به همان نسبت قیمت نهایی کار بیشتر خواهد شد که کاملا طبیعی است. شاید برایتان جالب باشد که نحوه چیدمان گل بر روی تاج می تواند قیمت آنها را تحت تاثیر قرار دهد. تاج فانتزی به دلیل چیدمان خاصی که دارند کمی گران تر از تاج های ساده و معمولی نرخ گذاری میشوند. علاوه براین، وارداتی یا خارجی بودن گل ها نیز می توانند نقش مهمی در این زمینه داشته باشند.

فروش تاج گل رنگی

گل فروشی تاج گل یکی از با سابقه ترین گل فروشی های تهران می باشد که انواع دسته گل، باکس و تاج در طرح و اندازه های مختلف را ارائه می دهد. این مجموعه امکان فروش اینترنتی تاج گل رنگی در طرح های مختلف با پایه های یک، دو و سه طبقه را فراهم نموده است. برای خرید این تاج ها کافیست نمونه کارها را مشاهده و گزینه های مورد نظر را انتخاب نمایید. علاوه براین، می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در پایین صفحه با گروه تاج گل تماس گرفته و طرح و مدل مورد نظر را سفارش و در محل تحویل بگیرید.

این تاج ها با توجه به اندازه، تعداد طبقات و نحوه چیدمان دارای گروه های مختلفی بوده و انواع تاج های یک طبقه، دو و سه طبقه را شامل می شود.

دلیل اصلی در تفاوت قیمت در مرحله اول به نوع گل های استفاده شده بر روی آنها بستگی دارد. برخی از گل ها از قبیل آنتریوم و ارکیده و رز هلندی دارای قیمت بیشتری نسبت به داوودی و میخک و گلایل می باشند.

به طور کلی در سفارش تاج گل به مواردی مانند انتخاب طرح مناسب تاج، تازگی و طراوت گل و همچنین دقت در سفارش تاج گل رنگی باید دقت کرد.