تاج گل عمده - تاج گل

تاج گل عمده

تلفن فروش : 09120360667

تاج گل عمده به سفارش حداقل سه تا چهار تاج گفته میشود که در اغلب مواقع توسط فروشندگان ثبت میشود. این تاج ها به دلیل سفارش کلی با تعداد زیاد، قیمت ارزان تری نسبت به نوع تکی داشته و به همین دلیل مورد توجه فروشندگان قرار میگیرد. گل فروشی تاج گل؛ ارائه دهنده انواع تاج به صورت عمده در ادامه هر آنچه که باید درباره مدل و نوع و قیمت و نحوه سفارش آنها بدانید اشاره خواهد داشت.

تاج گل عمده چیست؟

در پاسخ به این سوال که تاج گل عمده چیست؟ می توان گفت این تاج ها همان تاج گل های یک و دو و سه طبقه می باشند که با تعداد زیاد به فروش میرسند. به عبارت دیگر، از نظر شکل ظاهری و نوع گل ها و تعداد و نحوه چیدمانشان تفاوتی با تاج های معمولی که به صورت تکی به فروش میرسند تفاوت ندارند. این قبیل تاج ها بیشتر توسط فروشندگانی که امکان تهیه تاج های مختلف را ندارند سفارش داده میشوند. علاوه بر فروشندگان، ممکن است برای مناسبت های مختلف از قبیل شرکت در مراسم افتتاحیه، نمایشگاه و عروسی و ترحیم چندین نفر از دوستان و افراد خانواده و فامیل با هم سفارش تاج گل را به صورت عمده ثبت کنند. با این امکان نه تنها سفارش سریع تر انجام خواهد شد، بلکه از نظر صرفه جویی در هزینه ها نیز روش بسیار مناسبی خواهد بود.
تاج گل لوکس - تاج گل

موارد مهم در خرید تاج گل عمده

تاج گل تسلیت و ترحیم و تبریک و غیره از جمله روش های بسیار پرکاربرد در فرهنگ ایران برای ابزار همدردی و نشان داده احساسات به طرف مقابل می باشد. به همین دلیل باید در انتخاب آنها دقت کافی داشت تا بهترین نتیجه را دریافت کرد. از مهم ترین نکات در انتخاب و خرید تاج گل به صورت عمده می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

کیفیت تاج گل

گل فروشی ها در اغلب مواقع تعداد محدودی گل تازه روز خریداری می کنند، چون عمر گل محدود بوده و خیلی زود طراوت خود را از دست می دهند. به همین دلیل باید توجه داشته باشید که آیا گل فروشی که برای خرید عمده تاج گل انتخاب می کنید، گل تازه به تعداد مورد نیاز شما در دسترس دارد؟ استفاده از گل های کمی پژمرده باعث میشود تاج در عرض چند ساعت جلوه خود را به طور کامل از دست بدهد. یکی از بهترین انتخاب ها در این شرایط، گل فروشی هایی می باشند که در بازار گل فعالیت داشته و همیشه به تعداد زیاد گل تازه روز دسترسی دارند.

تنوع بالا در گل

خرید کلی تاج گل مخصوصا در شرایطی که چند دوست و فامیل با هم قصد حضور در یک مراسم را دارند، علاوه بر زیبایی باید تنوع را نیز در بر داشته باشد. به عبارت دیگر، گل فروشی که انتخاب می کنید باید بتواند گل های متنوع و متفاوت با چیدمان های مختلف را برای تاج ها ارائه دهد. شباهت زیاد از نظر نوع گل و نحوه چیدمان برای چند تاج که همگی در یک مراسم استفاده میشوند جلوه خوبی نخواهد داشت.

ارسال سریع تاج گل عمده

در بسیاری از مواقع افراد برای صرفه جویی در زمان خرید عمده را انتخاب می کنند. به همین دلیل انتظار دارند گل فروشی در مدت زمان کوتاه سفارش آنها را با کیفیت ارسال کند. گل فروشی هایی می توانند سفارش عمده را دریافت کنند که علاوه بر تعداد زیاد گل، نیروهای کار حرفه ای و با تجربه نیز به اندازه کافی در اختیار داشته باشد. گل فروشی های بزرگ به دلیل تعداد زیاد منابع انسانی می توانند این قبیل سفارشات را در مدت زمان کوتاه آماده و ارسال کنند.

انواع تاج گل عمده

در حالت کلی نباید محدودیتی از نظر نوع تاج گل هایی که به صورت کلی و عمده ارائه میشوند وجود داشته باشد. به عبارت دیگر، انواع تاج گل نمایشگاه، تبریک، ترحیم و ختم و تاج گل خواستگاری و عروسی را در بر میگیرد. مدل های چیدمان این تاج ها نیز با تاج های تکی تفاوتی ندارد و می توان مدل های فانتزی و رسمی و اروپایی را سفارش داد.

تفاوت قیمت تاج گل عمده و تکی در چیست؟

یکی از اصلی ترین تفاوت هایی که در سفارش های عمده و تکی وجود دارد، قیمت های ارائه شده برای آنها می باشد. این کاملا طبیعی است که هر چه تعداد سفارش برای هر محصول بیشتر باشد، به همان اندازه تخفیف هایی برای آنها ارائه میشود. در قیمت تاج گل عمده نیز این مساله وجود دارد و ارزان تر از سفارش های تکی خواهد بود. علاوه بر کاهش قیمت به دلیل کلی بودن سفارش، هزینه های حمل و جا به جایی تاج ها نیز کاهش پیدا می کند. چون قیمت کرایه خودروهایی از قبیل وانت برای حمل یک تاج گل با سه یا چهار تاج تغییری نمی کند و با سفارش عمده تنها یک هزینه برای تمام سفارش پرداخت میشود. در بسیاری از مواقع نیز گل فروشی ها برای سفارش های عمده ارسال رایگان ارائه می دهند که می تواند قیمت ها را نسبت به سفارش های تکی کمتر کند.

قیمت تاج گل عمده

نوع گل هایی که در تاج ها استفاده میشوند بر اساس مناسبتی که قصد استفاده از آن می باشد متغیر است. نحوه چیدمان و اندازه پایه نیز می تواند تعیین کننده تعداد گل ها باشد که در نهایت همگی بر قیمت سفارش تاثیر می گذارند. قیمت تاج گل کلی بر اساس اینکه خرید خود را از کجا ثبت می کنید نیز تعیین میشود. چون خرید از گل فروشی های بازار گل به دلیل حذف واسطه ها همیشه ارزان تر از سایر گل فروشی ها خواهد بود.
تاج گل لوکس - تاج گل

خرید تاج گل عمده

گل فروشی آنلاین تاج گل یکی از بزرگترین گل فروشی ها در بازار گل محلاتی می باشد که تمام محصولات خود را به سراسر تهران به صورت رایگان ارسال می کند. علاوه بر فروش دسته گل، باکس گل و تاج گل به صورت تکی، امکان فروش عمده را نیز فراهم نموده است. در تمام سفارشات از گل های تازه و متنوع با کیفیت بالا استفاده شده و به صورت رایگان به شمال، جنوب، شرق و غرب تهران ارسال میشوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش تاج گل تماس بگیرید.

گفت این تاج ها همان تاج گل های یک و دو و سه طبقه می باشند که با تعداد زیاد به فروش میرسند. به عبارت دیگر، از نظر شکل ظاهری و نوع گل ها و تعداد و نحوه چیدمانشان تفاوتی با تاج های معمولی که به صورت تکی به فروش میرسند تفاوت ندارند.

نوع گل هایی که در تاج ها استفاده میشوند بر اساس مناسبتی که قصد استفاده از آن می باشد متغیر است. نحوه چیدمان و اندازه پایه نیز می تواند تعیین کننده تعداد گل ها باشد که در نهایت همگی بر قیمت سفارش تاثیر می گذارند. قیمت تاج گل کلی بر اساس اینکه خرید خود را از کجا ثبت می کنید نیز تعیین میشود. چون خرید از گل فروشی های بازار گل به دلیل حذف واسطه ها همیشه ارزان تر از سایر گل فروشی ها خواهد بود.

گل فروشی آنلاین تاج گل یکی از بزرگترین گل فروشی ها در بازار گل محلاتی می باشد که تمام محصولات خود را به سراسر تهران به صورت رایگان ارسال می کند. علاوه بر فروش دسته گل، باکس گل و تاج گل به صورت تکی، امکان فروش عمده را نیز فراهم نموده است.