تاج گل لوکس - تاج گل

تاج گل لوکس

تلفن فروش : 09120360667

تاج گل لوکس همان طور که از نامش مشخص است، مجموعه ای از گل های سلطنتی و گران قیمت را با چیدمان حرفه ای در کنار هم قرار می دهد. این تاج ها گزینه ای بسیار عالی برای مراسم ترحیم و نمایشگاه و افتتاحیه بوده و از نظر جلوه ظاهری در سطح بالایی قرار میگیرند. گل فروشی تاج گل در ادامه جزئیات کاملی درباره ویژگی ها و انواع مختلف این تاج ها، نوع گل های مورد استفاده در آنها و همچنین قیمت و نحوه سفارش و خرید ارائه خواهد داد.

تاج گل لوکس چیست؟

به طور خلاصه اگر بخواهیم تاج گل لوکس را تعریف کنیم، به مجموعه ای از گل های گران قیمت بر روی پایه های فلزی یا چوبی گفته می شوند که به شیوه ای خلاقانه و بسیار حرفه ای چیده شده باشند. چیدمان و نوع گل هایی که روی این تاج ها استفاده میشود باید در نگاه اول بتواند سلطنتی و لاکچری بودن طرح را در ذهن بیننده القا کند. نکته مهم اینکه، لوکس بودن تاج گل همیشه به معنای سه طبقه بودن آنها نیست، بلکه می توان تاج های یک و دو طبقه را به شیوه ای بسیار حرفه ای با گل های گران قیمت طراحی کرد.
تاج گل لوکس - تاج گل

انواع تاج گل لوکس

با توجه به نوع گل ها و همچنین تعداد طبقات و جنس پایه ها می توان این تاج ها را دسته بندی کرد. به عنوان مثال، یکی از ویژگی های مهم در این تاج ها استفاده از پایه های بهتر نسبت به تاج های معمولی می باشد. بر همین اساس می توان دو دسته کلی از تاج گل های لوکس را معرفی کرد که عبارتند از:

تاج گل با پایه فلزی

پایه استفاده شده در تاج ها نه تنها بر میزان مقاومت و استحکام آنها تاثیر دارد، بلکه جلوه ظاهری را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. به همین دلیل در اغلب تاج گل های لوکس از پایه های فلزی مقاوم استفاده میشود و اغلب بخش های آن با گل و برگ ها پوشیده خواهد شد. استفاده از این پایه ها برای تاج های سه طبقه باعث میشود تا جا به جایی آنها کمی با چالش مواجه شود.

تاجِ گل با پایه شطرنجی

از دیگر نمونه هایی که می توان در گروه تاج های لوکس قرار داد، تاج با پایه های چوبی شطرنجی است. در این تاج ها نوارهای چوبی به صورت سطحی شطرنجی را تشکیل می دهند. به دلیل طرح ایجاد شده روی سطح پایه، چیدمان گل ها در اغلب مواقع به گونه ای انجام میشود که بخشی از پایه دیده شود. ترکیب گل های سلطنتی و لوکس در کنار سطح چوبی شطرنجی نتیجه فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت. علاوه براین، با توجه به نوع کاربرد نیز می توان این تاج ها را در گروه های مختلفی دسته بندی کرد که برخی از آنها شامل موارد زیر هستند:

تاج گل سلطنتی عروسی

در این تاج ها به تعداد زیاد از گل هایی از قبیل آنتوریوم، آستر یا همان پرنده بهشتی، رز هلندی و همچنین لیسیانتوس استفاده میشود. علاوه براین، لیلیوم و ارکیده نیز بر روی این پایه ها می توانند در لوکس شدن آنها تاثیر زیادی ایجاد کنند. تاج گل های لوکس برای مراسم عروسی در اغلب مواقع به صورت دو و سه طبقه در طرح های اروپایی و مدرن و مجلل اجرا میشوند. همچنین لازم به ذکر است که این تاج ها برای مراسم نامزدی و بله برون نیز کاربرد دارند.

تاج گل ترحیم و عزاداری لوکس

یکی از اصلی ترین موارد کاربرد گل در فرهنگ اغلب کشورها، مراسم عزاداری می باشد. در ایران نیز به نشان همدردی مهمانان و وابستگان نزدیک از تاج گل استفاده می کنند. تاج گل هایی سلطنتی که برای مراسم ترحیم استفاده میشود، به صورت چند طبقه بوده و تنوع گل در آنها زیاد است. به عنوان مثال، برخلاف تاج های ارزان قیمت که دارای گلایل و داوودی و میخک به تعداد زیاد می باشند، در تاج لوکس از آنتوریوم های رنگی و لیلیوم و ارکیده نیز استفاده می شود. در واقع می توان گفت، برخلاف باور همیشگی که تنها گل های سفید و روشن برای مراسم ترحیم کاربرد دارد، در تاج های سلطنتی تنوع رنگی زیادی مشاهده میشود.

تاج گل لوکس چه فرقی با تاج گل های دیگر دارد؟

اصلی ترین تفاوت هایی که در تاج گل های لوکس و سلطنتی و نوع معمولی وجود دارد، اندازه و نوع پایه، نوع گل ها و تعداد آنها و نحوه چیدمان می باشد. تاج های لوکس از گل های گران قیمت و پایه های فلزی استفاده نموده و چیدمان ها با طرح های منحصر به فرد انجام میشود. استفاده از پایه های فلزی در این تاج ها کاربرد زیادی داشته و کمتر از پایه های معمولی چوبی در آنها استفاده میشود.

از چه گل هایی در تاج گل لوکس استفاده می شود؟

همان طور که اشاره شد، نوع گل هایی که در این تاج ها استفاده میشود اهمیت بسیار زیادی دارد و می توان گفت اصلی ترین نقطه تفاوت با تاج های معمولی هستند. از رایج ترین گل های مورد استفاده در آنها می توان به رز هلندی، آنتوریوم، آستر یا پرنده بهشتی، لیلیوم، ارکیده، لسیانتوس و اورینتال اشاره نمود. در این تاج ها به تعداد بسیار کم از داوودی و میخک و گلایل و رزهای ایرانی استفاده میشود.

قیمت تاج گل لوکس

در مقایسه با سایر تاج گل ها، قیمت تاج های لوکس همیشه گران تر بوده و با توجه به نوع گل هایی که در آنها استفاده میشود کاملا طبیعی است. تعداد و نوع گل ها و همچنین جنس پایه از دیگر مواردی هستند که می توانند بر قیمت تاثیر گذار باشند.
تاج گل لوکس - تاج گل

سفارش تاج گل لوکس

استفاده از گل های متنوع و سلطنتی با رنگ بندی متنوع و بی نظیر، توجه زیاد به تازگی و طراوت گل ها، چیدمان حرفه ای بر اساس مدل های جدید و روز دنیا تنها بخشی از ویژگی های گل فروشی تاج گل می باشد. برای خرید و سفارش تاج گل لوکس و سلطنتی در طرح های مدرن و کلاسیک با گل های دلخواه می توانید با این مجموعه تماس بگیرید. لازم به ذکر است که علاوه بر خرید اینترنتی، به صورت تلفنی نیز می توانید سفارش خود را ثبت نموده و در هر نقطه از تهران در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید.

تاجِ گل لوکس به مجموعه ای از گل های گران قیمت بر روی پایه های فلزی یا چوبی گفته می شوند که به شیوه ای خلاقانه و بسیار حرفه ای چیده شده باشند. چیدمان و نوع گل هایی که روی این تاج ها استفاده میشود باید در نگاه اول بتواند سلطنتی و لاکچری بودن طرح را در ذهن بیننده القا کند.

اصلی ترین تفاوت هایی که در تاج گل های سلطنتی و نوع معمولی وجود دارد، اندازه و نوع پایه، نوع گل ها و تعداد آنها و نحوه چیدمان می باشد. تاج های لوکس از گل های گران قیمت و پایه های فلزی استفاده نموده و چیدمان ها با طرح های منحصر به فرد انجام میشود.

در مقایسه با سایر تاج گل ها، قیمت تاج های لوکس همیشه گران تر بوده و با توجه به نوع گل هایی که در آنها استفاده میشود کاملا طبیعی است. تعداد و نوع گل ها و همچنین جنس پایه از دیگر مواردی هستند که می توانند بر قیمت تاثیر گذار باشند.