تاج گل - تاج گل

تاج گل

تلفن فروش : 09120360667

تاج گل را به چه دلیل انتخاب می کنید؟ قرار گرفتن گل روی پایه های چوبی و فلزی چه مزیتی نسبت به دسته گل و سبد و غیره دارد؟ برای چه مناسبت هایی بهتر است از این شیوه هدیه دادن گل استفاده شود؟ چه نکاتی را باید در خرید آنها در نظر داشته باشیم؟ قیمت ها بر چه اساس تغییر می کنند؟ چرا سفارش آنلاین را انتخاب می کنید؟ گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه به این سوالات و ده ها سوال دیگر در این زمینه پاسخ خواهد داد.

سفارش آنلاین تاج گل

مانند سایر وسایل و خدمات مورد نیاز در طول زندگی، سفارش گل نیز در سالهای اخیر به صورت اینترنتی و آنلاین انجام میشود. با سفارش آنلاین تاج گل به مزایای متعددی دست پیدا می کنید که از مهم ترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به هدر دادن زمان برای مراجعه به گل فروشی ها و ثبت سفارش و مراجعه مجدد برای دریافت آن
  • فراهم شدن امکان مشاهده نمونه کارهای مختلف و اطلاع از سطح کیفیت کارهای ارائه شده توسط گل فروشی مورد نظر
  • مقایسه آسان قیمت ها در مدت زمان کوتاه
  • دریافت سفارش در محل مورد نظر در زمان مشخص شده بدون آسیب وارد شدن به پایه و گل ها به دلیل حمل آن توسط افراد حرفه ای و ماهر
  • ثبت سفارش در گل فروشی های موجود در بازار گل و دسترسی به گل های تازه روز و با کیفیت و متنوع
  • کاهش قیمت ها به دلیل حذف هزینه های رفت و آمد و خرید از بازار گل

تاج گل ترحیم و تسلیت

در حالت کلی به قرار گرفتن گل های متنوع روی پایه های چوبی و فلزی اصطلاحا تاج گل گفته میشود و در مناسبت های متعدد مورد استفاده قرار میگیرد. ارتفاع زیادتر نسبت به سبد گل و دسته گل و جلوه ظاهری بهتر، مقاومت بیشتر در برابر شرایط محیطی گل های قرار گرفته روی پایه از جمله مزایای آن به شمار می روند. یکی از پرکاربردترین آن، تاج گل ترحیم و تسلیت می باشد که از گذشته تا امروز در فرهنگ ایران رایج بوده است.

به دلیل شرایط موجود در مراسم عزاداری، گل های سفید و روشن کاربرد بیشتری بر روی این پایه ها داشته و در سرخاک و مسجد و محل برگزاری مجلس استفاده میشود. از رایج ترین گل های استفاده شده در تاج گل تسلیت می توان به گلایل، داوودی، میخک و رز سفید و ارکیده اشاره نمود.

تاج گل پوژان – تاج گل باختر – تاج گل زعیم – تاج گل بهرام

تاج گل - تاج گل

تاج گل تبریک

از دیگر موارد کاربرد این تاج ها می توان به مراسم و مجالسی اشاره نمود که هدف عرض تبریک به دلایل مختلف می باشد. به عنوان مثال، تولد نوزاد، شروع کسب و کار، فارغ التحصیلی، برگزاری سمینارها و موارد مشابه همگی از جمله مناسبت هایی هستند که تاج گل تبریک برای آنها استفاده می شود.

در مناسبت هایی که هدف تبریک گفتن است، رنگ و نوع گل ها اهمیت زیادی دارد و به خوبی باید حس خوشحالی و مسرت را نشان دهند. به همین دلیل از گل های طبیعی رنگی از جمله رز، آنتوریوم و آستر می توان در آنها استفاده کرد. البته توجه باشید که علاوه بر نوع گل ها، به نحوه چیدمان آنها نیز باید دقت شود. تاج گل اروپایی و فانتزی در انواع یک و دو و سه طبقه همگی انتخاب های ایده آلی برای این قبیل مناسبت ها هستند.

یکی از مراکز خرید مطمئن برای خرید تاج گل، تاج گل پوژان است. همچنین تاج گل باختر و تاج گل بهرام نیز از دیگر مراکز معتبر می باشد. برای مراسم تبریک نیز می توانید از خدمات خرید از تاج گل زعیم بهره مند شوید. 

تاج گل افتتاحیه

شروع کسب و کار یا شرکت در نمایشگاه های بین المللی و غیره از دیگر گزینه هایی هستند که به شدت گل در آنها استفاده میشود. در این قبیل مناسبت ها نیز هدف نشان دادن خوشحالی از رخ دادن این رویداد و آرزوی موفقیت برای طرف مقابل می باشد. به همین دلیل در اغلب مواقع چیدمان گل ها و نوع آنها کمی رسمی بوده و نوع گل ها باید به درستی انتخاب شوند.

با توجه به میزان بودجه ای که برای خرید تاج گل افتتاحیه مد نظر قرار داده اید می توانید مدل های مختلف یک و دو و سه طبقه با طرح های رسمی و اروپایی یا ترکیبی از آنها را انتخاب کنید. در مدل های اروپایی چیدمان گل ها به صورت توپی و دایره ای بوده و بخش مرکزی کار خالی است. در نهایت طرح شبیه به حلقه توپر میشود و می توان در کنار سایر مدل ها نیز از آنها استفاده کرد.

در زمان خرید گل برای این قبیل مناسبت ها پیشنهاد می کنیم به کیفیت گل ها و مقاومت پایه و وزن نهایی کار توجه داشته باشید. گل های قرار گرفته روی این پایه ها باید به گونه ای باشند که چند روز طراوت خود را به خوبی حفظ کنند تا در مغازه و فروشگاه یا نمایشگاه استفاده شوند. علاوه براین، وزن گل ها باید با جنس و نوع پایه تناسب داشته باشد، در غیر این صورت ممکن است پایه ها دچار شکستگی و ترک شوند.

تاج گل پوژان – تاج گل باختر – تاج گل زعیم – تاج گل بهرام – تاج گل بابایی 

تاج گل زیبا

زیبایی از نظر افراد متفاوت است و به همین دلیل است که نوع گل هایی که روی پایه ها قرار میگیرند تفاوت دارند. برخی از افراد تاج گل رنگی را ترجیح داده و در مقابل، عده ای سادگی نهایی کار را در اولویت قرار می دهند. اما در حالت کلی می توان گفت، تاج گل زیبا از چیدمان حرفه ای، انتخاب گل های مناسب با مناسبت مورد نظر، توجه به کیفیت گل ها و انتخاب پایه های مقاوم و در عین حال شیک بدست می آید.

تاج گل - تاج گل

قیمت تاج گل

نوع و تعداد گل ها، جنس پایه، مدل چیدمان، ارتفاع پایه و کیفیت گل ها همگی بر قیمت تاج گل اثرگذار هستند. برخی از گل ها در حالت کلی در تمام طول سال گران تر می باشند و برخی بر حسب سال و مناسبت ها نرخ های متفاوتی دارند و به همین دلیل استفاده از آنها روی پایه می تواند منجر به تغییر نرخ شود.

نکته دیگر در رابطه با خرید تاج گل این است که ترجیحا از مراکز معتبر گل خریداری شود. مراکزی مانند تاج گل باختر، تاج گل پوژان، تاج گل بابایی، تاج گل زعیم، تاج گل بهرام و یا تاج گل در بازار محلاتی از مراکز معتبر در خرید گل می باشند. 

خرید تاج گل

گل فروشی آنلاین تاج گل با سابقه فعالیت زیاد در بازار گل محلاتی آماده ارسال تمام انواع تاج گل افتتاحیه، نمایشگاه و ختم و ترحیم و تبریک در طرح و مدل های مختلف با قیمت مناسب می باشد. جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره قبل از خرید می توانید با این مجموعه تماس بگیرید.

سوالات متداول

نوع و تعداد گل ها، جنس پایه، مدل چیدمان، ارتفاع پایه و کیفیت گل ها همگی بر قیمت تاج گل اثرگذار هستند. برخی از گل ها در حالت کلی در تمام طول سال گران تر می باشند و برخی بر حسب سال و مناسبت ها نرخ های متفاوتی دارند و به همین دلیل استفاده از آنها روی پایه می تواند منجر به تغییر نرخ شود.

در مناسبت هایی که هدف تبریک گفتن است، رنگ و نوع گل ها اهمیت زیادی دارد و به خوبی باید حس خوشحالی و مسرت را نشان دهند. به همین دلیل از گل های طبیعی رنگی از جمله رز، آنتوریوم و آستر می توان در آنها استفاده کرد.

به دلیل شرایط موجود در مراسم عزاداری، گل های سفید و روشن کاربرد بیشتری بر روی این پایه ها داشته و در سرخاک و مسجد و محل برگزاری مجلس استفاده میشود. از رایج ترین گل های استفاده شده در تاج گل تسلیت می توان به گلایل، داوودی، میخک و رز سفید و ارکیده اشاره نمود.