جام گل خواستگاری - تاج گل

جام گل خواستگاری

تلفن فروش : 09120360667

جام گل خواستگاری قیمت یک سیصد هزار تومان

جام گل خواستگاری یکی از بهترین انتخاب ها برای این مراسم مهم می باشد که جلوه منحصر به فردی دارد. این جام ها که در انواع مختلف فلزی و شیشه ای پایه بلند و کوتاه ارائه میشوند، با چیدمان گل های لوکس و لاکچری به انتخابی عالی با قابلیت جا به جایی آسان تبدیل میشوند. گل فروشی تاج گل در ادامه نگاهی جامع به کاپ گل خواستگاری، مزایای آن و همچنین قیمت و مدل های متنوع و نحوه سفارش آنها خواهد داشت.

جام گل برای خواستگاری

از اصلی ترین ارکان در مراسم خواستگاری فرهنگ های مختلف، گل می باشد و با توجه به اهمیت بسیار زیاد این مراسم، گل ها و نحوه چیدمان آنها با دقت بسیار بالایی باید انجام شود. برخلاف گذشته که تنها از دسته گل برای این مراسم استفاده میشد، در حال حاضر گزینه هایی همچون جام یا کاپ نیز ارائه میشوند. جام گل برای خواستگاری به جام های فلزی یا شیشه ای و پلکسی گفته میشود که دارای مخزن برای قرار دادن شاخه های گل هستند.

با توجه به نوع و مدل چیدمان ممکن است داخل جام اسفنج های نمناک در نظر گرفته شده و گل ها روی آنها چیده شوند. علاوه بر زیبایی باید به این نمته نیز توجه داشت که نحوه چیدمان گل ها باید به گونه ای باشد که جام بتواند ثابت روی زمین قرار گیرد. عدم تقارن در نحوه چیدمان و استفاده بیش از اندازه از گل ها باعث میشود جام گل خواستگاری نتواند آن را تحمل کند.

جام گل خواستگاری - تاج گل

گل خواستگاری تو جام

علاوه بر نوع و جنس جام و همچنین رنگ بندی آن، به نوع گلی که داخل آن قرار میگیرد نیز باید توجه داشته باشید. اغلب افراد ترجیح می دهند گل های لاکچری و لوکس را برای مراسم خواستگاری استفاده کنند تا جلوه بهتری داشته باشد. از جمله گزینه های مناسب برای گل خواستگاری تو جام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گل رز هلندی: پای ثابت در تمام کاپ های گل خواستگاری، رز هلندی می باشد. این رزها به دلیل گلبرگ های مخملی و رنگ فوق العاده زیبا و همچنین نماد عشق بودن درون جام ها کاربرد زیادی دارند.
  • آنتوریوم: در مدل های لاکچری جام گل خواستگاری آنتوریوم نقش مهمی دارد. این گل ها که در رنگ های مختلف قرمز، سفید، سوسنی، زرد و بنفش و آبی وجود دارند، در کنار سایر گل ها به ترکیبی بی نظیر میرسند.
  • اورینتال: این گل ها که با نام های دیگری همچون سوسن شرقی نیز شناخته شده اند، از خانواده ارکیده هستند. این گل ها تنوع بالایی داشته و کوچکتر از ارکیده بوده و لا به لای گل های درون کاپ خواستگاری جلوه فوق العاده ای دارند.
  • گل آلسترومریا: سلیقه و خواسته افراد در انتخاب گل برای هر یک از مناسبت ها متفاوت بوده و برخی ترکیب رنگی های زیاد را ترجیح می دهند. گل آلسترومریا که نماد دوستی و خوشبختی و ثروت می باشد از دیگر نمونه هایی هستند که برای کاپ گل کاربرد دارند. این گل ها به دلیل گلبرگ های کوچک در لا به لای سایر گل های جام قرار گرفته و باعث میشود تمام فضای آن پر شود.
  • لیسیانتوس: این گل نه تنها در جام و کاپ بلکه در دسته گل عروس نیز کاربرد زیادی دارد. تنوع رنگی بسیار بالا و ظرافت گلبرگ و وزن سبک و همچنین زیبایی از مهم ترین ویژگی های این گل ها می باشند.
جام گل خواستگاری - تاج گل

سبد گل خواستگاری

علاوه بر چیدمان گل ها بر روی کاپ یا جام های فلزی و شیشه ای، سبد گل خواستگاری نیز کاربرد زیادی برای این مراسمات دارد. این سبدها به صورت دسته دار و بدون دسته در اندازه و طرح و مدل های مختلف ارائه شده و تنوع گل در آنها زیاد می باشد. همچنین لازم به ذکر است که جنس سبد و رنگ آنها نیز متنوع می باشد و به همین دلیل می توان با ترکیب رنگ به کار رفته در گل ها آنها را به خوبی ست کرد.

مدل جام گل خواستگاری

هر اندازه گل های لوکس و لاکچری به تعداد زیاد روی جام قرار گیرند، اگر خلاقیت و هنر در چیدمان آنها به کار نرود در نهایت نتیجه خوبی نخواهند داشت. تنوع در مدل جام گل خواستگاری بسیار زیاد بوده و برخی نمونه های توپی و گرد را ترجیح داده و برخی نمونه های آبشاری را انتخاب می کنند. در اغلب مواقع، چیدمان گل ها به صورت گرد و توپی روی جام انجام شده و شاخه های بلند تر در قسمت بالایی آن قرار میگیرند. در برخی از مدل ها نیز گل ها به صورت آبشاری تا قسمت پایین پایه جام چیده میشوند. در هر صورت مهم این است که تعادل در نحوه چیدن گل ها در تمام مدل ها حفظ شود تا جام ثبات خوبی روی سطح داشته باشد.

در بسیاری از مواقع به منظور زیباتر شدن چیدمان گل های درون جام و حفظ تعادل آنها، برگ ها به صورت آویز چیده میشوند که وزن سبک تری نسبت به گل دارند. انتخاب طرح و مدل نهایی کاملا سلیقه ای بوده و محدودیتی در آن وجود ندارد.

قیمت جام گل خواستگاری

قیمت های ارائه شده برای جام گل خواستگاری تنوع زیادی دارند و فاکتورهای مختلفی در نرخ گذاری آنها نقش دارند. جنس جام و اندازه آنها یکی از موارد اصلی می باشند که در این زمینه باید به آن توجه داشت. علاوه براین، نوع گل های استفاده شده برای کاپ و تعداد آنها نیز تاثیر بسیار زیادی بر قیمت ها دارد. به طوریکه هر چه گل های لوکس از قبیل آنتوریوم، ارکیده و رز هلندی درون جام بیشتر باشند، به همان نسبت نیز قیمت افزایش پیدا می کند.

سفارش جام گل خواستگاری

گل فروشی تاج گل برای انتخاب آسان تر و تحویل سریع و از دست ندادن زمان برای خرید جام گل خواستگاری، امکان سفارش آنلاین را فراهم نموده است. با این امکان می توانید از هر نقطه از تهران و با ورود به سایت تاج گل نمونه کارها و مدل ها را مشاهده و سفارش را ثبت کنید. لازم به ذکر است که علاوه بر مدل های آماده شده، می توانید طرح و مدل مورد نظر را برای این مجموعه ارسال و در زمان تعیین شده و در محل مورد نظر با بالاترین کیفیت سفارش خود را تحویل بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان تاج گل تماس بگیرید.

قیمت های ارائه شده برای جام گل خواستگاری تنوع زیادی دارند و فاکتورهای مختلفی در نرخ گذاری آنها نقش دارند. جنس جام و اندازه آنها یکی از موارد اصلی می باشند که در این زمینه باید به آن توجه داشت. علاوه براین، نوع گل های استفاده شده برای کاپ و تعداد آنها نیز تاثیر بسیار زیادی بر قیمت ها دارد. به طوریکه هر چه گل های لوکس از قبیل آنتوریوم، ارکیده و رز هلندی درون جام بیشتر باشند، به همان نسبت نیز قیمت افزایش پیدا می کند.

علاوه بر چیدمان گل ها بر روی کاپ یا جام های فلزی و شیشه ای، سبد گل خواستگاری نیز کاربرد زیادی برای این مراسمات دارد. این سبدها به صورت دسته دار و بدون دسته در اندازه و طرح و مدل های مختلف ارائه شده و تنوع گل در آنها زیاد می باشد.