جام گل - تاج گل

جام گل

تلفن فروش : 09120360667

تیتر مطالب این صفحه:

جام گل چیست؟
انواع کاپ گل
خرید جام گل
قیمت جام گل
نحوه سفارش جام گل از تاج گل با ما تماس بگیرید قیمت این کار ار کرده فلو نارسیس هست برای مراسم بله برون  ومناسب شادی میباشد.هم سه پونصد ارسال رایگان منطقه یک

سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم و ختم، افتتاحیه، نمایشگاه و تبریک به عنوان اولین مقدمات برای حضور در این قبیل مراسم و مناسبت ها می باشد. به دلیل تنوع بسیار زیاد در گل و تفاوت در معنا و مفهوم و قیمت و کاربرد هر یک، لازم است در زمان خرید تاج گل به نکات متعددی توجه داشته باشید. گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه نکات مهم در زمان سفارش تاج گل، نحوه ارسال و موارد مهم در خرید و قیمت را بررسی خواهد نمود.

جام گل چیست؟

نحوه هدیه دادن متناسب با نوع مراسم و دلیل ارائه آن و همچنین سلیقه افراد متفاوت است. به طوریکه برخی تاج گل را انتخاب و عده ای چیدمان گل در کاپ را گزینه بهتری می دانند. جام گل به چیدن گل ها درون کاپ های پایه بلند گفته میشود که اسفنج برای چیدمان ساقه های گل ها درون ظرف و گلبرگ ها بیرون از آن قرار میگیرند. گل های استفاده شده و بلند یا کوتاه بودن ساقه های آنها به مدل چیدمان بستگی داشته و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

تنها محدودیت در چیدمان گل درون کاپ، میزان قدرت تحمل پایه آنها و حفظ تعادل در نحوه چیدمان می باشد. مخزن جام ها اغلب ظرفیت زیادی نداشته و به همین دلیل تعداد گل ها باید با دقت انتخاب شوند. البته در کاپ های فلزی که پایه آنها استحکام زیادی دارد این محدودیت تا حد زیادی قابل رفع خواهد بود.

انواع کاپ گل

جام گل را می توان با توجه به فاکتورهای مختلفی دسته بندی کرد. به عنوان مثال، با توجه به جنس کاپ در دو گروه قرار میگیرند که عبارتند از:

جام شیشه ای

این جام ها همان طور که از نامشان مشخص است، بدنه تمام شیشه ای دارند. به همین دلیل استفاده از آنها نیاز به مراقبت بالایی داشته و باید مراقب برخورد سایر اشیا با آنها باشید. به دلیل ظرافت زیاد جام گل شیشه ای از آنها بیشتر برای مراسم های خاص از قبیل خواستگاری و نامزدی و همچنین سفره عقد استفاده میشود.

جام گل - تاج گل

کاپ گل فلزی

از نمونه های پرکاربرد می توان به کاپ گل فلزی اشاره کرد که پایه های آنها مقاومت بیشتری نسبت به شیشه ای دارند. در این جام ها می توان تعداد زیاد گل با چیدمان های کلاسیک و فانتزی و خلاقانه را اجرا کرد. به دلیل مقاومت بالای بدنه جام های فلزی می توان از آنها برای مراسم های شلوغ در فضای باز از قبیل ترحیم و ختم استفاده نمود.

علاوه بر جنس جام، با توجه به کاربرد نیز می توان کاپ ها را به صورت زیر معرفی کرد:

جام گل خواستگاری

چیدمان گل های رز، لیلیوم، آنتوریوم و غیره با رنگ های جذاب درون جام های شیشه ای یا فلزی به رنگ نقره ای با شرایط مراسم خواستگاری کاملا سازگار است. به دلیل پایه بلند کاپ می توان بخشی از گل ها را به صورت آبشاری و رو به پایین قرار داد و مابقی به صورت ایستاده یا دایره ای و حتی طرح های فانتزی چیده میشوند. علاوه بر گل، استفاده از برگ های پهن می تواند جلوه فوق العاده را به این نوع از جام گل بدهد.

جام گل ترحیم

در مراسم ترحیم در مسجد و سالن ها و یا منزل مسکونی صاحبان عزا و همچنین مراسمی که در سر مزار برگذار میشود، جام گل کاربرد زیادی دارد. در این مراسم از کاپ فلزی استفاده نقره ای و تیره استفاده شده و رزهای سفید و لیلیوم را در کنار گلایل های ساقه بلند استفاده نمود. علاوه بر کاپ های پایه بلند، برای عرض تسلیت نیز می توان از جام های شیشه ای با پایه های کوتاه استفاده نمود که در اغلب مواقع با گل های رز ساقه کوتاه تزئین میشوند. چیدمان گل های رز سفید و جام های شیشه ای رنگی سفید و زرد و طلایی بسیار زیبا بوده و گزینه ای بسیار لوکس برای این قبیل مراسم ها به شمار می روند.

کاربرد کاپ گل

با توجه به ساختار و شکل کلی کاپ ها و نحوه قرار گرفتن گل درون آنها، در مناسبت های مختلفی کاربرد دارند. از جمله موارد کاربرد آنها می توان به مراسم خواستگاری، ترحیم، عرض تبریک برای افتتاحیه و همچنین تزئین میز نامزدی و سفره عقد و دیزاین سکو و دکور سخنرانی اشاره نمود.

جام گل - تاج گل

خرید جام گل

خرید کاپ گل به همان اندازه که می تواند انتخابی عالی و منحصر به فرد به شمار رود، انتخاب اشتباه آن نتیجه ای عکس خواهد داشت. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم به موارد زیر در خرید و انتخاب آنها توجه کنید:

  • با توجه به طرح و تعداد گل های مورد استفاده در آنها جنس مناسبی برای کاپ انتخاب کنید. برخی از جام های پلی استر دارای استحکام بسیار پایینی بوده و وزن سنگین گل ها ممکن است منجر به شکست پایه ها شوند. علاوه بر پایه ها، مخزن و ظرف اصلی نیز دیواره های ضخیمی باید داشته باشند. در غیر این صورت وزن گل به آنها فشار وارد کرده و باعث ایجاد ترک خواهد شد.
  • در انتخاب طرح و نحوه چیدمان تنها به زیبایی توجه نداشته باشید، حمل و جا به جایی آسان و همچنین حفظ تعادل در شرایطی که روی میز یا زمین قرار میگیرند اهمیت زیادی دارد.
  • جام با پای های بلند زیبایی منحصر به فردی دارد، اما تنها برای تزئین سفره عقد و نامزدی می توان از آنها استفاده نمود. برای سایر مراسم ها بهتر است پایه ها ارتفاع زیادی نداشته باشند.

قیمت جام گل

در تعیین قیمت جام گل در مرحله اول جنس کاپ، نوع آن (پایه بلند و کوتاه)، تعداد گل ها و نوع آنها و طرح کلی چیدمان تاثیرگذار می باشند. علاوه براین، طرح کلی چیدمان نیز می تواند بر هزینه نهایی کار تاثیرگذار باشد.

نحوه سفارش جام گل از تاج گل

از جمله خدمات قابل ارائه توسط گل فروشی تاج گل، سفارش جام گل می باشد. برای ثبت سفارش می توانید نمونه کارهای ارائه شده را بررسی نموده و گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید. علاوه بر تصویر کار، اطلاعاتی از قبیل شماره تلفن ثبت سفارش نیز برای هر مدل ارائه شده است و می توانید تماس بگیرید. تمام کارها در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به تمام نقاط تهران قابل ارسال می باشند.

سوالات متداول

جام گل به چیدن گل ها درون کاپ های پایه بلند گفته میشود که اسفنج برای چیدمان ساقه های گل ها درون ظرف و گلبرگ ها بیرون از آن قرار میگیرند. گل های استفاده شده و بلند یا کوتاه بودن ساقه های آنها به مدل چیدمان بستگی داشته و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

جام گل در انواع جام شیشه ای، کاپ گل فلزی، جام گل خواستگاری، جام گل ترحیم موجود می باشد.

در تعیین قیمت جام گل در مرحله اول جنس کاپ، نوع آن (پایه بلند و کوتاه)، تعداد گل ها و نوع آنها و طرح کلی چیدمان تاثیرگذار می باشند. علاوه براین، طرح کلی چیدمان نیز می تواند بر هزینه نهایی کار تاثیرگذار باشد.