دسته گل تسلیت - تاج گل

دسته گل تسلیت

تلفن فروش : 09120360667

دسته گل تسلیت از جمله روش های ابراز همدردی در عزاداری می باشد که برای سرخاک یا مسجد و حضور در محل برگزاری مراسم استفاده میشود. برخلاف تاج گل، در دسته گل ها تعداد کمی از گل استفاده شده و حمل و جا به جایی آنها بسیار آسان تر است. با توجه به اینکه هر گل معنا و مفهوم خاصی دارد، لذا در انتخاب آنها برای مراسم ختم و عرض تسلیت باید دقت داشت. گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه نکات مهمی را درباره نوع گل مناسب برای دسته گل ترحیم، قیمت، نحوه خرید و سفارش و انواع مختلف این دسته گل ها ارائه خواهد داد.

انواع دسته گل تسلیت

شرکت کردن در مراسم ترحیم و عزاداری آداب خاصی داشته و در فرهنگ های مختلف با هم فرق دارد. در فرهنگ مردم ایران استفاده از گل برای ابزار همدردی و عرض تسلیت کاربرد زیادی داشته و به صورت سبد گل، تاج و دسته گل ارائه میشود. دسته گل های مورد استفاده برای این قبیل مراسم ها را می توان بر اساس فاکتورهای مختلفی دسته بندی کرد که برخی از آنها عبارتند از:

دسته گل سفید برای تسلیت

رنگ ها تاثیر بسیار زیادی بر احساسات و روحیات افراد ایجاد می کنند و هر یک نشانه و نماد خاصی می باشد. با توجه به شرایط موجود در مراسم عزاداری و غم و اندوه بسیار زیاد آن، استفاده از رنگ های شاد و جذاب بدون شک گزینه مناسبی نخواهد بود. یکی از بهترین انتخاب ها در این شرایط، دسته گل سفید برای تسلیت می باشد که احساس پاکی و زلال بودن و آرامش را به همراه دارد.

در این دسته گل ها، اغلب از رز و ارکیده، آنتوریوم، داوودی و میخک استفاده شده و برگ های تزئینی نیز در آنها کاربرد دارد. به منظور جلوه بهتر، کاور دسته گل تسلیت نیز به رنگ مشکی انتخاب شده و از روبان های سیاه نیز در آنها استفاده میشود.

دسته گل تسلیت - تاج گل

دسته گل کوچک برای تسلیت

اندازه و تعداد گل های استفاده شده برای دسته گل به مدل انتخابی بستگی دارد. اما در اغلب مواقع سایزهای متوسط و کوچک بیشترین تقاضا را دارا می باشند. استفاده از دسته گل کوچک برای تسلیت باعث میشود جا به جایی آن آسان تر بوده و در ازدحام جمعیت مراسم سر خاک راحت تر دسته گل روی خاک قرار بگیرد. بر خلاف تاج گل ها، دسته گل های مورد استفاده برای مراسم ترحیم بیشتر روی خاک قرار میگیرند و به همین دلیل بهتر است سایزهای خیلی بزرگ را انتخاب نکنید.

خرید دسته گل تسلیت کوچک همچنین برای عرض تسلیت با مراجعه به منزل صاحب عزا یا قرار گرفتن روی میز کاری همکارانتان که عزیز خود را از دست داده اند و نمونه های مشابه نیز کاربرد زیادی دارند. استفاده از چند شاخه گل رز سفید در کاور سیاه می تواند به خوبی غم و ناراحتی و همدردی را نشان دهد.

دسته گل تسلیت با گل رز

تنوع در گل های استفاده شده برای مراسم عزاداری و ختم زیاد است، اما رز بیشترین کاربرد را دارد. گل رز سفید با توجه به نوع گلبرگ ها و شکل بسیار زیبایی که دارد، آرامش خاصی را القا می کند. در دسته گل می توان از رز با ساقه های بلند و تعداد زیاد در کاور کاغذی یا کنف مشکی استفاده کرد، یا رزهای ساقه کوتاه را برای این منظور انتخاب نمود.

اگر هدف خرید دسته گل لاکچری رز برای مراسم ترحیم و عزاداری می باشد، پیشنهاد می کنیم چند شاخه آنتوریوم سفید یا زرد و ارکیده سفید نیز انتخاب کنید.

چه گل هایی در دسته گل تسلیت وجود دارد؟

با توجه به اینکه رنگ و نوع گل ها معنا و و مفهوم خاصی دارند، لذا کاربردهای متفاوتی دارند. از جمله گل هایی که می توان برای دسته گل ترحیم استفاده کرد عبارتند از:

  • گل رز سفید: این گل ها که در خانواده رز هلندی و ایرانی قرار دارند، انتخاب ایده آلی برای این قبیل مراسم ها می باشد. رز نماد عشق و محبت و صمیمیت بوده و در کنار برگ های سبز می توانند جلوه منحصر به فردی داشته باشند.
  • آنتوریوم سفید و زرد: آنتوریوم از لاکچری ترین گل های مورد استفاده برای مناسبت های مختلف است. این گل ها تنوع رنگی زیادی داشته و از قرمز به ندرت در این قبیل مراسم ها استفاده شده و در مقابل سفید و زرد گزینه ایده آلی برای ترحیم به شمار می روند.
  • گل داوودی: گل های داوودی دارای تنوع رنگی بالایی بوده و سفید بیشترین کاربرد را دارد. علاوه بر جلوه مناسب و زیبا، ارزان بودن این گل ها باعث میشود تا در دسته گل های بزرگ و کوچک با استقبال زیادی روبرو شوند. از این گل ها می توان به صورت ترکیبی با رز و میخک و آنتوریوم و ارکیده و غیره استفاده کرد یا تعداد زیاد آنها در کاور سیاه را برای عرض تسلیت انتخاب کرد.
  • گل گلایل: گلایل از گذشته تا امروز در مراسم عزاداری کاربرد زیادی داشته و روی تاج گل، سبد و دسته گل ها می توان از آن استفاده نمود. این گل نشان صمیمت بوده و ترکیب آنها با سایر گل ها می تواند جلوه خوبی را به همراه داشته و می توان در دسته گل تسلیت برای مادر و غیره از آنها استفاده نمود.

قیمت دسته گل برای تسلیت

در مقایسه با سبد و تاج گل، قیمت دسته گل ترحیم ارزان تر می باشد که دلیل آن، استفاده از تعداد کم گل در آنها است. قیمت این دسته گل ها با توجه به نوع گل، تعداد آنها و نحوه چیدمان و جنس کاور تعیین می گردد.

دسته گل تسلیت - تاج گل

سفارش دسته گل برای تسلیت

برای سفارش دسته گل تسلیت برای سرخاک و مسجد و غیره می توانید از سرویس سفارش آنلاین گل فروشی تاج گل استفاده کنید. با این سرویس کافیست دسته گل مورد نظر را انتخاب نموده و با شماره تلفن های ذکر شده در قسمت مشخصا کار تماس بگیرید. در کمترین زمان ممکن، دسته گل مورد نظر به صورت رایگان به هر یک از مناطق شمال، جنوب و شرق و غرب تهران ارسال میشود. لازم به ذکر است که این مجموعه در بازار گل محلاتی تهران فعالیت داشته و طراوت و تازگی گل های آن تضمین شده خواهد بود.

تاجِ گل لوکس به مجموعه ای از گل های گران قیمت بر روی پایه های فلزی یا چوبی گفته می شوند که به شیوه ای خلاقانه و بسیار حرفه ای چیده شده باشند. چیدمان و نوع گل هایی که روی این تاج ها استفاده میشود باید در نگاه اول بتواند سلطنتی و لاکچری بودن طرح را در ذهن بیننده القا کند.

با توجه به اینکه رنگ و نوع گل ها معنا و و مفهوم خاصی دارند، لذا کاربردهای متفاوتی دارند. از جمله گل هایی که می توان برای دسته گل ترحیم استفاده کرد عبارتند از: رز سفید، آنتریوم سفید و زرد، داوودی و گلایل

برای سفارش دسته گل تسلیت برای سرخاک و مسجد و غیره می توانید از سرویس سفارش آنلاین گل فروشی تاج گل استفاده کنید. با این سرویس کافیست دسته گل مورد نظر را انتخاب نموده و با شماره تلفن های ذکر شده در قسمت مشخصا کار تماس بگیرید.