سبد گل رز - تاج گل

سبد گل رز

تلفن فروش : 09120360667

سبد گل رز را می توان انتخابی عالی برای تولد، روز مادر و خواستگاری در نظر گرفت و با چیدمانی فوق العاده آن را به هدیه ای زیبا تبدیل کرد. این سبدها ممکن است به صورت تک گل و تنها با رز دیزاین شده یا در کنار آنها تعداد کمی از گل های تزئینی و برگ های پهن و باریک نیز به کار رود. گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه نکاتی را برای خرید سبد گل رز قرمز و سفید با قیمت ارزان و نحوه سفارش آنلاین آن را ارائه خواهد داد.

انواع سبد گل رز

سبدهای مورد استفاده برای عرض تبریک با توجه به شکل کلی سبد و نوع گل ها و نحوه چیدمان دارای تنوع زیادی هستند. نحوه چیدمان و بزرگ و کوچکی سبد و همچنین شکل کلی آنها با توجه به مراسم و مناسبت مورد نظر تغییر می کند. از رایج ترین مدل های سبد گل رز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سبد گل رز قرمز و سفید

رز از محبوب ترین گل ها در تمام دنیا بوده و نماد عشق و علاقه و محبت می باشد. به همین دلیل برای مناسبت های مختلف می توان از آن استفاده نمود. علاوه بر تفاوت هایی که در شکل گلبرگ ها و جنس و میزان ضخامت آنها وجود دارد، از نظر رنگ بندی نیز دارای طیف گسترده ای هستند. رز سفید و قرمز دو گزینه پرطرفدار می باشند که به صورت تک یا در کنار هم جلوه ای منحصر به فرد خواهند داشت. سبد گل رز قرمز سفید به شیوه های مختلف قابل دیزاین می باشد. به عنوان مثال می توان تمام سبد را بدون طرح و نظم خاصی با این گل ها پر کرد. علاوه براین، در نوع خاصی از سبدها می توان نصف فضا را به رز قرمز و مابقی را به رزهای سفید اختصاص داد.

علاوه بر رزهای سفید و قرمز، برگ های پهن سبز رنگ و روبان های تزئینی و بادکنک های کوچک رنگی همگی می توانند جلوه سبد را فوق العاده کنند.

سبد گل رز قرمز

یکی از بهترین و پرطرفدارترین سبدها برای سالگرد ازدواج، تولد و ولنتاین، سبد با رز قرمز هلندی می باشد. رز قرمز هلندی با گلبرگ های مخملی و ضخیم در سبدهای قهوه ای یا سفید به تنهایی زیبایی خیره کننده ای دارد. اما اگر گل فروش با ایده پردازی و خلاقیت چیدمان منحصر به فرد ارائه دهد، بدون شک هدیه ای به یادماندنی خواهد شد.

گل های رز قرمز استفاده شده در سبدها با توجه به ارتفاع سبد ممکن است به صورت ساقه کوتاه یا کمی ساقه دار استفاده شوند. توجه داشته باشید که زیبایی این سبدها به تعداد زیاد شاخه های گل می باشد، پس اگر به دنبال گزینه های ارزان در زمان خرید هستید، پیشنهاد می کنیم رز هلندی انتخاب نکنید. چون تعداد زیاد این گل ها قیمت سبد گل را افزایش میدهد و کم شدن تعداد شاخه ها، جلوه و زیبایی را تحت تاثیر منفی قرار خواهد داد.

سبد گل رز - تاج گل

سبد گل رز ایرانی

از نظر قیمت و زیبایی، رز ایرانی بعد از هلندی قرار گرفته و با تنوع رنگ زیاد به انتخابی عالی برای هدیه دادن تبدیل شده است. با توجه به اینکه رز ایرانی قیمت ارزان تری نسبت به هلندی دارد، با انتخاب تعداد زیاد و حدود 100 عدد از آنها می توانید سبد گل بی نظیر یا قیمت مناسب داشته باشید. گل های ساقه کوتاه که تمام بخش های سبد را پر کرده اند، خیره کننده خواهد بود…

با توجه به کاربرد می توان این سبدها را در گروه های مختلفی دسته بندی کرد که اصلی ترین آنها شامل موارد زیر می باشند:

سبد گل خواستگاری

همان طور که اشاره شد، رز قرمز نماد عشق می باشد و به همین دلیل استفاده از آن در سبد گل خواستگاری می تواند بهترین انتخاب به شمار رود. برای سبد خواستگاری می توان این گل ها را به صورت تک رنگ یا ترکیبی استفاده نمود که به سلیقه و طرح و مدل انتخابی بستگی دارد. علاوه براین، سایر گل ها از قبیل آنتوریوم و ارکیده و لیلیوم همگی می توانند در کنار برگ های سبز و پهن سبدی زیبا را برایتان بوجود آورند.

سبد گل رز قرمز برای روز مادر

مادر مظهر عشق است و چه چیزی بهتر است رز قرمز می تواند زیبایی آن را توصیف کند. شاید به همین دلیل است که سبد گل رُز قرمز برای روز مادر تا این اندازه طرفدار دارد. سبدهایی که برای این مناسبت ها استفاده میشوند در اندازه های متعددی طراحی شده و متناسب با بودجه می توان گزینه های مناسب را خریداری کرد. در خرید سبد گل برای روز مادر بهتر است چند نکته را مد نظر داشته باشید:

با توجه به تقاضای زیاد برای خرید گل برای روز مادر، بهتر است سفارش خود را از چند روز قبل ثبت کنید.

به دلیل استفاده زیاد از گل رز در این مناسبت ها، گل های با کیفیت ممکن است خیلی زود به اتمام برسند. لذا بهتر است گل فروشی هایی را برای خرید انتخاب کنید که محدودیتی در این زمینه نداشته باشند. به عنوان مثال گل فروشی های موجود در بازارهای گل تهران از جمله گزینه های ایده آل در این زمینه به شمار می روند.

قیمت سبد گل رز

مهم ترین فاکتوری که قیمت سبد گل رز را تعیین می کند، نوع گل و ایرانی یا هلندی بودن آن می باشد. علاوه براین، تعداد شاخه ها و همچنین اندازه، نوع و شکل سبد همگی می توانند بر قیمت ها تاثیر زیادی داشته باشند. توجه داشته باشید که قیمت گل در روز و مناسبت های خاص سال با تغییر مواجه میشود. به عنوان مثال روز ولنتاین و مادر قیمت رز افزایش پیدا نموده و باعث میشود هزینه خرید سبد زیادتر از سایر روزهای سال شود.

سبد گل رز - تاج گل

سفارش سبد گل رز

گل فروشی آنلاین تاج گل در بازار محلاتی تهران، امکان خرید انواع تاج گل، دسته گل و سبد و غیره را فراهم نموده است. علاوه بر مدل های ارائه شده بر روی سایت می توانید طرح های دلخواه خود را ارسال و با بهترین کیفیت و در کمترین زمان در شمال، جنوب، شرق یا غرب تهران تحویل بگیرید.

سبد گل رُز دارای انواع رز قرمز، رز قرمز و سفید، رز ایرانی، رز ایرانی و سبد گل خواستگاری می باشد.

اصلی ترین تفاوت هایی که در تاج گل های سلطنتی و نوع معمولی وجود دارد، اندازه و نوع پایه، نوع گل ها و تعداد آنها و نحوه چیدمان می باشد. تاج های لوکس از گل های گران قیمت و پایه های فلزی استفاده نموده و چیدمان ها با طرح های منحصر به فرد انجام می شود.