سفارش تاج گل - تاج گل

سفارش تاج گل

تلفن فروش : 09120360667

سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم و ختم، افتتاحیه، نمایشگاه و تبریک به عنوان اولین مقدمات برای حضور در این قبیل مراسم و مناسبت ها می باشد. به دلیل تنوع بسیار زیاد در گل و تفاوت در معنا و مفهوم و قیمت و کاربرد هر یک، لازم است در زمان خرید تاج گل به نکات متعددی توجه داشته باشید. گل فروشی آنلاین تاج گل در ادامه نکات مهم در زمان سفارش تاج گل، نحوه ارسال و موارد مهم در خرید و قیمت را بررسی خواهد نمود.

سفارش و ارسال تاج گل

در شهرهای بزرگ همچون تهران که ترافیک و شلوغی سرسام آور زمان زیادی را هدر می دهد، خریدهای حضوری به مرور در حال فراموشی هستند. به همین دلیل بهتر است برای سفارش تاج گل از خریدهای حضوری چشم پوشی کنید و گزینه های آنلاین را انتخاب نمایید. با سفارش آنلاین به چند مزیت مهم دست پیدا می کنید که عبارتند از:

سفارش در کمترین زمان

مهم ترین مزیت در این نحوه سفارش تاج گل، حذف محدودیت های زمانی می باشد. به طوریکه می توان تنها در چند دقیقه از گل فروشی های معتبر در هر گوشه از تهران سفارش را ثبت کنید.

سفارش آنلاین در کنار ارسال رایگان تاج

از دیگر مزایای بسیار مهم این نحوه ثبت سفارش، ارسال خرید به محل مورد نظر مشتری می باشد. توجه داشته باشید که تاج گل ها در اندازه های مختلف یک، دو و سه طبقه دیزاین شده و به همین دلیل وزن سنگینی نسبت به دسته گل و سبد گل دارند. حمل و جا به جایی آنها کار سختی می باشد و نیاز به تجربه دارد، در غیر این صورت ممکن است نتوانید تعادل پایه تاج را به خوبی حفظ کنید. گل فروشی های آنلاین از قبیل تاج گل امکان ارسال به مسجد و هر منطقه از تهران را دارا می باشد.

سفارش تاج گل ارزان

علاوه بر حذف هزینه های رفت و آمد و مراجعه به گل فروشی ها، با سفارش های آنلاین می توان خرید را با کمترین واسطه انجام دهید. در حالت کلی قیمت های ارائه شده در بازارهای گل تهران ارزان تر از سایر گل فروشی ها در سایر مناطق می باشد. لذا کافیست در زمان سفارش تاج گل، گزینه هایی را انتخاب کنید که در بازار گل فعالیت دارند. در این صورت نه تنها تاج گل ارزان می توانید بخرید، بلکه کیفیت و تازگی گل ها نیز تضمین شده خواهد بود.

تاج گل لوکس - تاج گل

سفارش تاج گل برای نمایشگاه

یکی از اصلی ترین موارد کاربرد تاج گل در نمایشگاه های مختلفی می باشند که در طول سال برگزار میشوند. برای سفارش تاج گل نمایشگاه گزینه های متعددی پیش رو خواهید داشت چون تنوع گل های استفاده شده در آنها بسیار زیاد است. این تاج ها در انواع مختلف یک و دو و سه طبقه با چیدمان های اروپایی و فانتزی و معمولی انجام میشود.

برای سفارش تاج گل نمایشگاه لازم است به چند نکته توجه شود که عبارتند از:

  • فضای نمایشگاه ها به دلیل ازدحام جمعیت در اغلب مواقع گرم می باشد و به همین دلیل گل باید کیفیت خوبی داشته باشد. در غیر این صورت در کمترین زمان دچار پژمردگی خواهد شد. لذا پیشنهاد می کنیم کیفیت و تازگی و طراوات گل را مد نظر داشته باشید.
  • تعداد سفارش ها برای این نوع از تاج گل ها در بازه های زمانی برگزاری نمایشگاه تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. به همین دلیل بهتر است از حداقل دو تا سه روز قبل از زمان مورد نظر سفارش خود را ثبت کنید.
  • گل فروشی هایی را برای سفارش انتخاب کنید که امکان ارسال به محل برگزاری نمایشگاه را دارا باشند.

سفارش تاج گل ترحیم

از دیگر موارد کاربرد تاج گل می توان به مراسم ختم و ترحیم و عزاداری اشاره نمود. مدل هایی که برای این قبیل مراسم ها ارائه میشوند اغلب دارای رنگ بندی روشن بوده و گلایل و رز سفید به تعداد زیاد در آنها استفاده میشود. برخلاف تصور بسیاری از افراد، اگر هدف سفارش تاج گل لوکس و شیک می باشد، می توانید از آنتوریوم زرد و سفید، ارکیده و گلایل و آستر نیز استفاده کنید.

از نمونه های بسیار پرطرفدار برای سفارش تاج گل ترحیم می توان به تاج گل اروپایی اشاره کرد. این تاج ها به صورت دایره ای تو خالی طراحی شده و فضای خالی وسط برای قرار دادن عکس نیز کاربرد دارد. تاج های اروپایی را می توانید در مدل های یک یا دو حلقه سفارش دهید و جلوه منحصر به فردی دارند.

ارسال تاج گل ترحیم

از مهم ترین سرویس هایی که گل فروشی ها باید ارائه دهند، ارسال سفارشات در مدت زمان کوتاه به مناطق مختلف می باشد. صرفه جویی در زمان و هزینه ها و حفظ جلوه ظاهری گل ها با حمل و نقل حرفه ای از مزایای این سرویس ها می باشد. ارسال تاج گل ترحیم به مسجد یا بهشت زهرا و سایر آرامستان ها از جمله خدمات گل فروشی آنلاین تاج گل می باشد. لازم به ذکر است که محدودیتی در نوع تاج گل و تعداد طبقات نبوده و تمام سفارشات در مدت زمان کوتاه بر اساس آدرس ارائه شده توسط مشتری ارسال خواهد شد.

هزینه خرید و ارسال تاج گل

پایه هایی که برای تاج گل استفاده میشود از نظر طرح و مدل و اندازه و جنس متفاوت بوده و نرخ های آنها نیز با هم فرق دارد. علاوه براین، نوع و تعداد گل های چیده شده روی پایه و همچنین مدل دیزاین همگی می توانند بر قیمت نهایی سفارش و خرید تاثیرگذار باشند. هزینه ارسال در گل فروشی های مختلف متفاوت می باشد و لازم به ذکر است که ارسال در تهران و کرج در مجموعه تاج گل رایگان می باشد.

تاج گل لوکس - تاج گل
سفارش آنلاین تاج گل در تهران و کرج

مجموعه گل فروشی تاج گل امکان سفارش و ارسال انواع تاج های گل با بهترین کیفیت را فراهم نموده است. این مجموعه در بازار گل محلاتی فعالیت داشته و به همین دلیل طراوات و تازگی گل های استفاده شده در تمام سفارشات تضمین شده می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده کنید.

تاجِ گل لوکس به مجموعه ای از گل های گران قیمت بر روی پایه های فلزی یا چوبی گفته می شوند که به شیوه ای خلاقانه و بسیار حرفه ای چیده شده باشند. چیدمان و نوع گل هایی که روی این تاج ها استفاده میشود باید در نگاه اول بتواند سلطنتی و لاکچری بودن طرح را در ذهن بیننده القا کند.

اصلی ترین تفاوت هایی که در تاج گل های سلطنتی و نوع معمولی وجود دارد، اندازه و نوع پایه، نوع گل ها و تعداد آنها و نحوه چیدمان می باشد. تاج های لوکس از گل های گران قیمت و پایه های فلزی استفاده نموده و چیدمان ها با طرح های منحصر به فرد انجام میشود.

در مقایسه با سایر تاج گل ها، قیمت تاج های لوکس همیشه گران تر بوده و با توجه به نوع گل هایی که در آنها استفاده میشود کاملا طبیعی است. تعداد و نوع گل ها و همچنین جنس پایه از دیگر مواردی هستند که می توانند بر قیمت تاثیر گذار باشند.