قیمت سبد گل - تاج گل

قیمت سبد گل

تلفن فروش : 09120360667

قیمت سبد گل به دلیل تفاوت های بسیار زیادی که در نوع گل ها و تعداد استفاده شده در طرح های مختلف چیدمان وجود دارد، در بازه گسترده ای تغییر می کند. به عنوان مثال، برخی از آنها که برای خواستگاری استفاده میشوند، به دلیل استفاده از گل های لوکس و لاکچری به تعداد زیاد، قیمت بیشتری به سبدهای ساده دارند. گل فروشی آنلاین تاج گل برای رفع ابهامات در این زمینه، قیمت انواع سبد گل ترحیم، تبریک در اندازه های بزرگ و کوچک را بررسی خواهد نمود.

انواع سبد گل

تنوع در سبدهای گل بسیار زیاد می باشد و بر اساس فاکتورهای مختلف می توان آنها را دسته بندی کرد و بر همین اساس نیز قیمت های متفاوتی دارد. به عنوان مثال، در ادامه قیمت دو دسته کلی آنها با توجه به نوع گل های استفاده شده در سبد را بررسی می کنیم که عبارتند از:

قیمت سبد گل طبیعی

در انتخاب سبد گل برای مناسبت های مختلف با گل های طبیعی و مصنوعی روبرو خواهید شد. اغلب افراد به دلیل طراوات و تازگی و احساس زنده بودن انتخاب گل های طبیعی را به مصنوعی ترجیح می دهند. هر چند گل های استفاده شده در این سبدها عمر کوتاه و چند روزه دارند، اما جلوه و احساس خوشایند آنها در همان چند روز ارزش بسیار زیادی دارد. قیمت سبد گل طبیعی با توجه به نوع گل هایی که در آنها استفاده میشود متغیر خواهد بود. به عنوان مثال، اگر هزینه ها برایتان قابل چشم پوشی می باشند، سبدهایی را می توانید انتخاب کنید که دارای گل های رز هلندی مانند سبد گل رز و یا سبد های دیگر که دارای ترکیب گل هایی مانند رز هلندی،آنتوریوم، آستر و لیسیانتوس و اورینتال هستند. این سبدها قیمت بیشتری نسبت به نمونه هایی دارند که بیشتر از گل های میخک و داوودی در آنها استفاده شده است.

قیمت سبد گل - تاج گل

سبد گل مصنوعی

سلیقه افراد در انتخاب گل تفاوت بسیار زیادی دارد و به همین خاطر ممکن است گل های مصنوعی را ترجیح دهند. این سبدها طول عمر بسیار زیادی داشته و از نظر رنگ بندی نیز متنوع هستند. با توجه به جنس گل ها و شکل ظاهری و وارداتی یا داخلی بودن آنها قیمت سبد گل مصنوعی متفاوت خواهد بود.

علاوه بر موارد فوق، دسته بندی های دیگری نیز می توان برای سبدها بر اساس قیمت ارائه داد. به عنوان مثال، بزرگ یا کوچک بودن سبد، نوع گل ها و نحوه چیدمان و غیره از جمله این موارد هستند که در زمان خرید باید به آنها توجه داشته باشید.

قیمت سبد گل بزرگ

در تعیین قیمت تاج گل و دسته گل و غیره تعداد شاخه های استفاده شده محاسبه میشوند، چون هر یک از گل ها دارای قیمت های متفاوتی هستند. به همین دلیل است برای سبدهای بزرگ به دلیل استفاده از تعداد زیاد گل های متنوع در نهایت قیمت های بیشتری ارائه میشود. در سبدهای بزرگ علاوه بر تعداد زیاد گل ها، تنوع نیز در آنها بالا می باشد و مجموعه ای از گل های گران و ارزان را می توان استفاده کرد. به همین دلیل قیمت آنها نسبت به سبدهای کوچکتر گران تر است.

البته لازم به ذکر است که تنها اندازه سبد و تعداد گل ها نمی توانند ملاک بر گران یا ارزان تر شدن قیمت آنها باشند. به عنوان مثال، قیمت سبد گل متوسط که تنها از گل های لاکچری و خاص در آن استفاده شده و چیدمان فانتزی دارند، نسبت به سبد گل بزرگ با گل های ارزان ممکن است قیمت بیشتری داشته باشد.

سبد گل دو طبقه

یکی از نمونه های بسیار زیبا و لوکس، سبدهای دو طبقه می باشند که چیدمان بهتری برای گل ها داشته و از نظر قیمت نیز گران تر هستند. این سبدها برای عرض تبریک و خواستگاری و ترحیم استفاده شده و بدنه مقاوم تری نسبت به سبدهای معمولی دارند. در برخی از آنها برای سبد بالایی تعداد کمی گل استفاده میشود و به همین دلیل نرخ کمتری خواهند داشت.

قیمت سبد گل خواستگاری

از گران ترین سبدهای گل می توان به نمونه هایی اشاره کرد که برای مراسم خواستگاری استفاده میشود. چون این سبدها اندازه بزرگی داشته و گل های لوکس به تعداد زیاد در آنها چیده میشود. در این سبدها از گل رز قرمز هلندی و ارکیده، آنتوریوم استفاده شده و برگ های پهن یا باریک با توجه به طرح چیدمان در آنها کاربرد دارد. توجه داشته باشید که بخشی از قیمت مربوط به سبد می باشد و نمونه های فانتزی در طرح های خلاقانه کمی گران تر از نوع معمولی هستند.

علاوه بر تفاوت هایی که در نوع سبد و گل ها وجود دارد، نحوه چیدمان آنها نیز می تواند بر قیمت نهایی کار تاثیر بگذارد. اجرای برخی از طرح های فانتزی و کاملا خلاقانه نیاز به مهارت و تجربه داشته و کمی زمان بر می باشد. به همین دلیل باعث افزایش قیمت سبد شده که در مقایسه با نتیجه فوق العاده زیبایی که دارند کاملا توجیه شده است.  

قیمت سبد گل ترحیم

از جمله موارد کاربرد سبدهای گل می توان به مراسم ختم و ترحیم اشاره کرد. در این سبدها بیشتر از گل های گلایل و رز سفید و ارکیده استفاده میشود. در برخی از مدل ها گل های آنتوریوم صورتی و سفید و زرد در کنار لیلیوم و زنبق نیز کاربرد دارند که باعث افزایش قیمت سبد گل ترحیم خواهند شد.

لازم به ذکر است که گل های طبیعی استفاده شده برای سبدهای مختلف ممکن است فصلی باشند. به همین دلیل قیمت های آنها با تغییر مواجه می شوند.

قیمت سبد گل -تاج گل

سفارش سبد گل

گل فروشی آنلاین تاج گل به منظور افزایش رضایتمندی همراهان خود و فراهم کردن شرایط ایده آل برای سفارش آسان، امکان خرید اینترنتی گل را ارائه داده است. برای سفارش سبد گل از این مجموعه با قیمت ارزان کافیست نمونه کارها را با هم مقایسه نموده و گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید. شماره تلفن سفارش در مشخصات هر یک از نمونه کارها ارائه شده و از این طریق می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

با توجه به اینکه مجموعه تاج گل در بازار محلاتی واقع شده است، برای تمام سفارشات خود از تازه ترین و باکیفیت ترین گل ها استفاده و با قیمت ارزان انواع سبد گل را به تمام مناطق تهران ارسال خواهد نمود.

از جمله موارد کاربرد سبدهای گل می توان به مراسم ختم و ترحیم اشاره کرد. در این سبدها بیشتر از گل های گلایل و رز سفید و ارکیده استفاده میشود. در برخی از مدل ها گل های آنتوریوم صورتی و سفید و زرد در کنار لیلیوم و زنبق نیز کاربرد دارند که باعث افزایش قیمت سبد گل ترحیم خواهند شد.

در تعیین قیمت تاج گل و دسته گل و غیره تعداد شاخه های استفاده شده محاسبه میشوند، چون هر یک از گل ها دارای قیمت های متفاوتی هستند. به همین دلیل است برای سبدهای بزرگ به دلیل استفاده از تعداد زیاد گل های متنوع در نهایت قیمت های بیشتری ارائه میشود.

سبد گل در انواع طبیعی و مصنوعی موجود است که از سبد گل طبیعی در مراسم خواستگاری و ترحیم استفاده می شود.